Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز602
دیروز795
در هفته3193
در ماه11554
مجموع20987671

بازدید کنندگان برخط

8
Online

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان اظهار داشت: رسالت روحانیت تحکیم نظام، انقلاب و ولایت فقیه است، اما متاسفانه بعضی‌ها اقدام به تخریب پایه‌ها می‌کنند و این نگرانی امام راحل بوده است.


حجت الاسلام والمسلمین خاتمی عنوان کرد: شیاطین، حوزه را هدف قرار دادند و به این باور رسیدند که حوزه، انقلاب را به وجود آورد و باید از بین برود؛ ولی بدانند که این آرزو را به گور خواهند برد.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که بزرگان تقویت نظام را واجب و تضعیف آن را حرام می‌دانند، افزود: بدنه حوزه ما ولایی است. وقتی رهبر معظم انقلاب بیان داشتند حوزه باید انقلابی بماند همه حوزویان به صحنه آمدند و این رسالت همگانی است که نظام و ولایت فقیه را تقویت کنند. (خ-1293)

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom