Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز732
دیروز1108
در هفته4847
در ماه22786
مجموع21063094

بازدید کنندگان برخط

10
Online

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان اظهار داشت: رسالت روحانیت تحکیم نظام، انقلاب و ولایت فقیه است، اما متاسفانه بعضی‌ها اقدام به تخریب پایه‌ها می‌کنند و این نگرانی امام راحل بوده است.


حجت الاسلام والمسلمین خاتمی عنوان کرد: شیاطین، حوزه را هدف قرار دادند و به این باور رسیدند که حوزه، انقلاب را به وجود آورد و باید از بین برود؛ ولی بدانند که این آرزو را به گور خواهند برد.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که بزرگان تقویت نظام را واجب و تضعیف آن را حرام می‌دانند، افزود: بدنه حوزه ما ولایی است. وقتی رهبر معظم انقلاب بیان داشتند حوزه باید انقلابی بماند همه حوزویان به صحنه آمدند و این رسالت همگانی است که نظام و ولایت فقیه را تقویت کنند. (خ-1293)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom