Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با تأکید بر ضرورت تقوای مسئولان بویژه در «رسیدگی به امور مردم، رعایت بیت‌المال و اجتناب از اشرافیت» به بیان وظایف اساسی مسئولان سه قوه برای حل مشکلات اقتصادی و رونق تولید پرداختند و با اشاره به اقدامات خبیثانه‌ی آمریکا برای «تغییر محاسبات و تسلیم شدن مسئولان» و نیز «فاصله گرفتن مردم از نظام» افزودند: گزینه‌ی قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه‌ی زمینه‌ها است، چراکه مذاکره با دولت کنونی آمریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز29
دیروز744
در هفته3952
در ماه20440
مجموع21146248

بازدید کنندگان برخط

5
Online

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان اظهار داشت: رسالت روحانیت تحکیم نظام، انقلاب و ولایت فقیه است، اما متاسفانه بعضی‌ها اقدام به تخریب پایه‌ها می‌کنند و این نگرانی امام راحل بوده است.


حجت الاسلام والمسلمین خاتمی عنوان کرد: شیاطین، حوزه را هدف قرار دادند و به این باور رسیدند که حوزه، انقلاب را به وجود آورد و باید از بین برود؛ ولی بدانند که این آرزو را به گور خواهند برد.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که بزرگان تقویت نظام را واجب و تضعیف آن را حرام می‌دانند، افزود: بدنه حوزه ما ولایی است. وقتی رهبر معظم انقلاب بیان داشتند حوزه باید انقلابی بماند همه حوزویان به صحنه آمدند و این رسالت همگانی است که نظام و ولایت فقیه را تقویت کنند. (خ-1293)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailمهم‌ترین خبری که در هفته‌های اخیر در صدر اخبار داخلی و خارجی قرار گرفت، افزایش تنش بین ایران و آمریکا و بحثها بر سر احتمال وقوع درگیری میان این دو کشور است.در این میان برخی تحلیلگران با مقایسه رفتارهای دولتمردان آمریکا در طول ماه‌های اخیر با رفتار آنها در ماه‌های پیش از آغاز حمله به عراق و یافتن تشابه‌هایی در نوع رفتار بر این باورند که برخی از نزدیکان ترامپ که در صدر آنها جان بولتون قرار دارد - با توجه به نفوذی که در ماه‌های اخیر بر عرصه سیاست خارجی دولت ترامپ پیدا کرده‌اند – در حال زمینه سازی برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom