Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز270
دیروز809
در هفته2612
در ماه19100
مجموع21144908

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: وظیفه مسؤولان است که قدردان این مردم خوب باشند.


وی با بیان این که انداختن مشکلات بر گردن رهبری نقشه دشمنان است، اظهار داشت: بارها حضرت آقا فرموده‌اند که بنده بسیاری از اوقات به مسؤولان برای رفع مشکلات مردم چه در جلسات خصوصی و چه در جلسات عمومی تذکر می‌دهم.

عضو جامعه مدرسین افزود: در قانون اساسی وظیفه رهبری مشخص است اما آن چیزی که ما از ایشان می‌بینیم آن است که بیشتر از وظایف خود، همانند پدری دلسوز شبانه روز به فکر معیشت مردم است.

وی تصریح کرد: حل مسائل اقتصادی بر عهده رهبری نیست بلکه تبیین سیاست‌‌های کلی نظام با ایشان است و انداختن مشکلات موجود بر گردن رهبری چیزی است که دشمن به دنبال آن است. (خ-1372)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom