Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز238
دیروز985
در هفته2081
در ماه19185
مجموع21267459

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمي با بيان اينکه مصاف ما با آمريکا «عقيدتي» است، گفت: دنيا مي‌داند آمريکا و اذناب آن در خط مقدم تروريست و تروريست‌پروري هستند و زرادخانه‌هاي هسته‌اي و بمب اتم در کشور‌هاي آمريکا و اذنابش فراوان است.


عضو جامعه مدرسین با بيان اينکه امروز خود آمريکا کشوري بحران‌زده است، تصريح کرد: ترامپ مثل دزد سرِ گردنه‌اي است که دائما باج‌گيري مي‌کند. ما با يک ديوانه طرف هستيم که اگر يک قدم عقب بنشينيم 10 قدم جلو مي‌آيد. بايد سر اين ديوانه را به سنگ کوبيد و تنها ملتي که مي‌تواند سر اين ديوانه را به سنگ بکوبد ملت بزرگ ايران است.

وي با بيان اينکه در اين شرايط «مذاکره» يعني تسليم شدن و تسليم شدن به معناي ذلت است، گفت: ملت ايران ذلت پذير نيست و شعار ملت ما «هيهات من الذله» است. (خ-1377)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom