Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1236
دیروز1467
در هفته1236
در ماه34158
مجموع516142

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت الله سید احمد خاتمی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حسینیه حضرت صاحب الزمان (عج) ستاد فرماندهی انتظامی جزیزه کیش فرمود: به عنوان کسی که در جامعه هستم، می گویم نیروهای مسلح در دل مردم جای دارند


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این سخنرانی که در جمع فرماندهان نیروهای مسلح، کارکنان انتظامی و پایگاه دریابانی و فرودگاه و با حضور امام جمعه و مسئولان جزیره کیش ایراد شد افزود: بحمدالله مردم ما ولایت مدارند و نیروهای مسلح باید چندین برابر بیشتر ولایت مدار باشند و به این نکته مهم توجه کنند که مقام معظم رهبری هم ولی فقیه و هم فرمانده آنها هستند.

ایشان با اشاره به درایت و مدیریت مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قوا در نیروهای مسلح ایران افزود: فرماندهی همانند امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را هیچ نیروی مسلحی در دنیا به خود ندیده و نخواهد دید.

آیت الله خاتمی بیان داشت: نیروهای مسلح دنیا بدون استثنا یا در خدمت یک دیکتاتورند و یا در خدمت یک آل و خاندان.

ایشان ادامه داد: تنها نیروی مسلحی که نه در خدمت فرد، نه آل و نه حزب است و فقط در خدمت اسلام بوده نیروهای مسلح ایران است، این جداً مایع مباهات به شمار می آید لذا نیروهای مسلح ما باید سرشان را بالا بگیرند که در خدمت اسلام، نه اسلام آمریکایی بلکه اسلام ناب محمدی هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان داشت: اگر نیرو های مسلح از مرزهای زمینی، دریایی و هوایی پاسداری می کنند در حقیقت پاسدار و نگهبان جهان اسلام و ایران اسلامی هستند.

آیت الله خاتمی با اشاره به برگزاری مراسم های باشکوه عزاداری در سراسر کشور افزود: با افتخار می گویم ایران امروز خانه اهل بیت (ع) است چراکه در دهه آخر ماه صفر در سطح کشور مراسم عزا بر پا بود و سراسر کشور دهه محرم تنها در حال عزاداری نبوده، بلکه ابراز عشق به سالار شهیدان بوده است، پس حق داریم بگوییم ایران خانه اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است و شما از این خانه حفاظت می کنید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروزه حکومتی را در دنیا پیدا نمی کنید که بدون نیروهای مسلح باشد چراکه نیروهای مسلح هر کشوری نماد اقتدار آن نظام است و امیرالمومنین (ع) در این خصوص می فرمایند که زینت حاکمان، نیروهای مسلح آن حکومت هستند.

آیت الله خاتمی افزود: در زمان فعلی در عرصه حکومت ها اگر اقتدار نباشد گرگ های حاکم، جهان را می بلعند، من احساس می کنم گرگ هایی امثال ترامپ ها که پایبند به هیچ اصلی نیستند از جمله این حاکمان هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: نیروی انتظامی، ارتش، سپاه، وزارت دفاع و بسیج جزء نیروهای مسلح عقیدتی هستند و با انگیزه های دینی در صحنه خدمت حضور دارند.

این مدرس سطوح عالی حوزه علمیه خاطر نشان کرد: هویت نیروی انتظامی در ارتباط مستقیم با مردم گره خورده لذا باید از این نیرو تکریم ببینند.

آیت الله خاتمی ادامه داد: آمارهای مسئولان عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح  نشان می دهد در ماه رمضان ۸ هزار برنامه قرآنی برگزار شده است و شاهد حضور حداکثری نیروهای مسلح در این مراسم بودند، این یعنی حضور اعتقاد، اسلام و درود خدا بر مقام معظم رهبری که در ابتدای انقلاب در شورای عالی دفاع، بنیانگذار عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح شدند که جداً بنیان خوبی بود و نهاد خدمتگزار عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح خدمات شایسته و قابل تجلیل داشته و دارد.

امام جمعه موقت تهران در پایان خاطر نشان کرد: در هیچ جلسه نیروهای مسلح نیست که یاد خدا نباشد، در صورتی که نیروهای مسلح دنیا لاییک می پرورانند که عقیده در آن ممنوعه است چراکه امروزه در نیروهای مسلح  جمهوری اسلامی ایران طوری برنامه ریزی شده است که عزیزی ۲ سال در لباس سربازی خدمت می کند یک دوره دین را آموزش می بیند و تا آخر عمر این موضوع را به یاد خواهد داشت.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom