Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1520
دیروز1693
در هفته10388
در ماه10388
مجموع350809

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت الله سید احمد خاتمی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در جمع فرماندهان و معاونان فرماندهی انتظامی جزیره کیش با تاکید بر لزوم برخورد با بی حجابی و ناهنجاری ها اظهارداشت: نیروی انتظامی درخصوص مسئله حجاب باید در محدوده قانون به وظیفه اش عمل کند چراکه شورای انقلاب فرهنگی به ۲۵ دستگاه با ۳۱۳ ماده قانونی وظیفه داده است اما متاسفانه برخی از این دستگاه ها به وظیفه خود به خوبی عمل نمی کنند.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: نیروی انتظامی یک نیروی مسلح منضبط در کشور است و باید دانست که کار این عزیزان فرهنگی نیست بلکه برخورد با ناهنجاری ها بوده و خواهد بود، این دستگاه های دیگر هستند که باید در خصوص حجاب کار فرهنگی انجام بدهند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: هم کار فرهنگی و هم کار اجرایی در حوزه عفاف و حجاب لازم است، نباید به بهانه کار فرهنگی برخوردها را کم کنیم بلکه دستگاه های مرتبط با حجاب باید در حد توان کار فرهنگی انجام دهند ولی این را نیز باید مد نظر قرار داد که قانون باید اجرا شود.

آیت الله خاتمی ادامه داد: برخی از هنجارشکنان و مخالفان حجاب، واژه سلبی را مطرح می کنند تا نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری ها خوب عمل نکند و کوتاه بیاید، ولی نیروی انتظامی باید به عین قانون عمل کند تا هیچ کس حق اعتراض به شما عزیزان را نداشته باشد.

این مدرس سطوح عالی حوزه علمیه در پایان خاطر نشان کرد: کیش جزئی از کشور اسلامی است و همه باید حجاب را رعایت کنند، سقف حجاب داشتن چادر است و نیروی انتظامی کف حجاب را با محوریت پوشش پیگیری می کند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom