Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم، حملات موشکی به دو پایگاه امریکا در عراق را یک سیلی خواندند و با تأکید بر اینکه مقابله اصلی باید در جهت پایان دادن به حضور فساد برانگیز و ویرانگر امریکا در منطقه باشد، گفتند: از برکات عظیم شهادت و معنویت حاج قاسم سلیمانی قیامتی بود که در شهرهای ایران و عراق در مراسم های تشییع به‌پا شد. این بدرقه ها، زنده بودن انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید و من در مقابل آنچه روح بزرگ آن شهید عزیز برای ایران و منطقه به ارمغان آورد، سر تعظیم فرود...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1206
دیروز1778
در هفته2984
در ماه33015
مجموع128315

بازدید کنندگان برخط

16
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین سيد احمد خاتمي با تسليت شهادت جانگداز سپهبد سليماني گفت: سردار سليماني مالک اشتر ولايت بود.


خطيب نمازجمعه تهران گفت: بدون هيچ گونه ترديدي راه و کار او ادامه دارد و هم‌رزمانش راه او را ادامه مي‌دهند و خواب راحت را از چشم ترامپ و اذنابش خواهند گرفت.

عضو جامعه مدرسین افزود: ترامپ و آمريکا مطمئن باشند خون شهيد سليماني خواهد جوشيد و آمريکايي‌ها بدانند فتحي نکردند بلکه گام به گام به سقوط نزديک شدند و در دنيا آرامش نخواهند داشت.

وي افزود: به ياري خداوند ملت بزرگمان تجليل شايسته از اين سردار فداکار اسلام خواهند کرد و به ياري خداوند به دنيا خواهند گفت سليماني راهت ادامه دارد و اين راه بي‌رهرو نخواهد ماند.

طلیعه

تصویر مطلبهفته گذشته شاهد جنایت تازه آمریکای جنایتکار در ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بودیم. جمعه شب 13 دی‌ماه 98 و در پی حمله پهپادی نیروهای آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد، سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌همراه ابومهدی المهندس معاون حشد شعبی عراق و هشت تن دیگر از همراهان (چهار تن عراقی و چهار تن ایرانی) به شهادت رسیدند. این عملیات تروریستی که بطور واضح ناقض قوانین بین المللی بود شرایط بحران را در خاورمیانه وارد فاز جدیدی کرد. سردار سلیمانی که ستون و نماد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom