Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1277
دیروز1782
در هفته1277
در ماه46193
مجموع528177

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی، با بیان اینکه عزاداری ایام محرم یک مقطع مهم در تاریخ حدود ۶ ماهه ویروس کرونا محسوب می‌شود، گفت: این مقطع با یک آزمون همراه بود و جا دارد از کسانی که در این آزمون سربلند برآمدند تجلیل شایسته به عمل آید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ورود عاشقانه و مخلصانه برخی مدیران فضای مجازی در مسئله عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) شایسته تقدیر و تجلیل است، اظهار داشت: حرف اساسی ما در عرصه فضای مجازی همین است که این ابزار نوین در خدمت ارزش‌های بالا و تعالی همگان به‌ویژه نسل جوان قرار گیرد، ما نه تنها با این ابزار مخالف نیستیم بلکه از آن تجلیل هم می‌کنیم، ولی فضای مجازی که مدیریت آن به دست آمریکا و اذنابش باشد، قتلگاه دین و اخلاق است و این فضای مجازی را پایگاه دشمن می‌دانیم.

(خ 1398)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom