Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  

حجت الاسلام‌والمسلمین حسینی بوشهری گفت: امروز جمعیت حوزه علمیه قم از مراجع بزرگوار تقلید گرفته تا فضلای و طلاب آن نزدیک 85 هزار نفر هستند و اگر این را به استان‌ها و شهرستان‌ها تسری دهیم، باید گفت تعداد طلاب و فضلای ما به اندازه‌ای است که در طول تاریخ تشیع تا این حد طلبه و روحانی نداشته‌ایم.


 عضو جامعه مدرسین با اشاره به ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه شیعه گفت: ظرفیت پذیرش حوزه‌های علمیه کشور 17 هزار نفر اعلام شد اما برخی گفتند چرا این ظرفیت بالا است در حالی که این رقم با تعداد پذیرش دانشگاه‌ها اصلاً قابل قیاس نیست.

مدیر حوزه‌های علمیه کشورتعداد بالای روحانیان و طلاب را زمینه و ظرفیتی برای گام‌های بلند حرکت‌های ارزشمند برشمرد. (خ-1266)

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom