Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1040
دیروز1125
در هفته1040
در ماه40785
مجموع136085

بازدید کنندگان برخط

22
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری از تشکیل ستادی در این نهاد عالی حوزوی برای استفاده از تمام ظرفیت‌های حوزه در راستای تحقق گام دوم انقلاب خبر داد.


نایب رییس جامعه مدرسین با بیان این که بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان است، اظهار کرد: بیانیه رهبر معظم انقلاب به مثابه منشوری برای دومین مرحله انقلاب است که شامل مرحله خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی است و امیدوار هستیم گام دوم انقلاب ما را به آرمان‌های بزرگ انقلاب که تمدن سازی است برساند و آمادگی همه ملت را برای ظهور امام عصر(عج) فراهم کند.

وی با تصریح بر این که ایجاب می‌کرد همه نهادها و افرادی که در قبال انقلاب احساس مسؤولیت دارند به بیانیه گام دوم لبیک گویند، اظهار کرد: ما بر این باور هستیم هدف اصلی رهبر معظم انقلاب از این بیانیه، بیان راهکار برای اجرای موارد بیان شده در بیانیه است یعنی همه کسانی که در صدد تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب هستند و می‌خواهند این بیانیه را در جامعه نهادینه سازی کنند باید در صدد بیان راهکارهای پیاده شدن منویات ایشان در جامعه باشند. (خ-1373)

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom