Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز157
دیروز595
در هفته2196
در ماه20655
مجموع21172485

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری از تشکیل ستادی در این نهاد عالی حوزوی برای استفاده از تمام ظرفیت‌های حوزه در راستای تحقق گام دوم انقلاب خبر داد.


نایب رییس جامعه مدرسین با بیان این که بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان است، اظهار کرد: بیانیه رهبر معظم انقلاب به مثابه منشوری برای دومین مرحله انقلاب است که شامل مرحله خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی است و امیدوار هستیم گام دوم انقلاب ما را به آرمان‌های بزرگ انقلاب که تمدن سازی است برساند و آمادگی همه ملت را برای ظهور امام عصر(عج) فراهم کند.

وی با تصریح بر این که ایجاب می‌کرد همه نهادها و افرادی که در قبال انقلاب احساس مسؤولیت دارند به بیانیه گام دوم لبیک گویند، اظهار کرد: ما بر این باور هستیم هدف اصلی رهبر معظم انقلاب از این بیانیه، بیان راهکار برای اجرای موارد بیان شده در بیانیه است یعنی همه کسانی که در صدد تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب هستند و می‌خواهند این بیانیه را در جامعه نهادینه سازی کنند باید در صدد بیان راهکارهای پیاده شدن منویات ایشان در جامعه باشند. (خ-1373)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom