Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز138
دیروز698
در هفته1582
در ماه20041
مجموع21171871

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حضرت ‌آیت‌الله جوادی آملی به لزوم گردش سرمایه‌های مادی در بین همه افراد جامعه اشاره کردند و گفتند: «اسلام گفته سرمايه مملكت، خون مملكت است لذا بايد در بین تمام مردم دور بزند. پس لازم است که ثروت کشور در كلّ مملكت و در بین همه مردم در گردش باشد».


 ایشان به تعبیر فقیر در فرهنگ قرآن اشاره کردند و اظهار داشتند: «قرآن مي‌گويد ملتي كه جيبش خالي است، فقير است؛ فقير نه يعني گدا، فقير يعني كسي كه ستون فقراتش شكسته است. بنابراين مردم باید حداقل این احساس را داشته باشند كه جيبشان پر است نه به معناي سرمايه‌داري و ثروت‌اندوزي، بلکه به این معنا که آبرويشان محفوظ باشد، اكثريت مردم همين را مي‌خواهند، مي‌خواهند اگر كسي ازدواج می‌كند بتواند امكانات اوليه زندگی را داشته باشد.»

 

ایشان با تاکید بر پرورش نیروی انسانی خبره و متخصص خاطرنشان کردند: «ما اگر بخواهيم نفت و گاز کشور به فرآورده‌های ارزشمند تبديل کنیم و چند برابر شود، نيروي انساني مي‌خواهيم لذا نبايد نفرات برتر علمی کشور را به راحتی از دست بدهیم چرا که این افراد سرمايه‌هاي اصلي مملكت هستند».  (خ-1297)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom