Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز349
دیروز1386
در هفته3139
در ماه38400
مجموع180401

بازدید کنندگان برخط

1
Online

حضرت ‌آیت‌الله جوادی آملی به لزوم گردش سرمایه‌های مادی در بین همه افراد جامعه اشاره کردند و گفتند: «اسلام گفته سرمايه مملكت، خون مملكت است لذا بايد در بین تمام مردم دور بزند. پس لازم است که ثروت کشور در كلّ مملكت و در بین همه مردم در گردش باشد».


 ایشان به تعبیر فقیر در فرهنگ قرآن اشاره کردند و اظهار داشتند: «قرآن مي‌گويد ملتي كه جيبش خالي است، فقير است؛ فقير نه يعني گدا، فقير يعني كسي كه ستون فقراتش شكسته است. بنابراين مردم باید حداقل این احساس را داشته باشند كه جيبشان پر است نه به معناي سرمايه‌داري و ثروت‌اندوزي، بلکه به این معنا که آبرويشان محفوظ باشد، اكثريت مردم همين را مي‌خواهند، مي‌خواهند اگر كسي ازدواج می‌كند بتواند امكانات اوليه زندگی را داشته باشد.»

 

ایشان با تاکید بر پرورش نیروی انسانی خبره و متخصص خاطرنشان کردند: «ما اگر بخواهيم نفت و گاز کشور به فرآورده‌های ارزشمند تبديل کنیم و چند برابر شود، نيروي انساني مي‌خواهيم لذا نبايد نفرات برتر علمی کشور را به راحتی از دست بدهیم چرا که این افراد سرمايه‌هاي اصلي مملكت هستند».  (خ-1297)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom