Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر خجسته سالروز میلاد پیامبر رحمت و هدایت حضرت رسول اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و حضرت امام صادق(علیه‌السلام)، مسئولین نظام، میهمانان شرکت‌کننده در سی و دومین کنفرانس وحدت اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی و جمعی از قشرهای مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در این دیدار، تنها راه سعادت و رستگاری بشریت را تبعیت از دین اسلام و نور قرآن دانستند و با اشاره به گسترش روزافزون بیداری اسلامی و روحیه‌ی مقاومت در میان ملت‌های مسلمان و دستپاچگی آمریکا و متحدانش از این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز101
دیروز795
در هفته2692
در ماه11053
مجموع20987170

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با بیان این که دستور دین این است که به گونه‌ای رفتار کنیم تا دشمن از اقتدارمان هراسان باشد، گفتند: باید اقتدار کشور را حفظ کنیم تا بیگانگان طمع نکنند.


ایشان با بیان این که اختلاس، احتکار، رشوه و حقوق نجومی گرفتن ناشی از ضعف قوه انگیزه در افراد است، افزودند: بر اساس فرموده امیرمؤمنان(ع) مال حرام پوست انسان را که راه نفس  کشیدن او است متلاشی می‌کند، یعنی اگر مال حرام وارد خانه یا خانواده‌ای شود، راه تنفس آن را بسته و ریشه‌اش را می‌خشکاند.

ایشان پایبندی به شعائر دینی را یکی از عوامل تقویت قوه انگیزه دانستند و مطرح کردند: در این بخش از حوزه و دانشگاه کاری ساخته نیست، بلکه فرد باید در حسینیه‌ها، عزاداری‌ها و محافل اشک بر مصائب اهل بیت(ع) حضور پیدا کند و با انجام اعمالی مانند نماز شب انگیزه خود را برای پایبندی به دستورات دین تقویت کند.  (خ-1364)

طلیعه

article thumbnailحدود دو ماه از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه می‌گذرد. به رغم گذشت این مدت پرونده این قتل همچنان مفتوح و هر روز ابعاد جدیدی از این پرونده آشکار و خبرهای جدیدی از سوی منابع ترکیه‌ای درباره آن به گوش می‌رسد. اخباری که با برملا شدن هر کدام از آنها احتمال دست داشتن شخص ولیعهد سعودی در این ماجرا را بیش از پیش به اثبات نهایی نزدیک می‌کند تا جایی که روز جمعه 25 آبان ماه روزنامه واشنگتن پست در این باره نوشت: سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) با استفاده از...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom