Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز587
دیروز805
در هفته2272
در ماه15480
مجموع21167310

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با بیان این که عذاب افراد ظالم نشانه عدل الهی است، گفتند: اگر کسی اختلاس کرد، نجومی گرفت و دیگران را به چاه انداخت باید نتیجه کار خود را ببیند.


ایشان با تأکید بر استفاده از فرصت‌های ناب ماه مبارک شعبان عنوان کردند: مناجات شعبانیه از مناجات بسیار غنی و پرمغز است که انسان می‌تواند از نزدیک با پروردگار خود مناجات کند و از نزدیک با او سخن بگوید، انسان باید استفاده کند که راه برای ترقی او باز است.

ایشان خاطرنشان کردند: با وجود خطرها و مشکلات ذره‌ای بی مهری در عالم وجود ندارد چون مهندسی عالم بر عهده خداوند رحمان است.

 استاد حوزه علمیه قم در ادامه اضافه کردند: اگر کسی اختلاس کرد، نجومی گرفت و دیگران را به چاه انداخت باید نتیجه کار خود را ببیند، جهنم در نظام کلی نشانه عدل الهی است و باید وجود داشته باشد، اگر جهنم نباشد تکلیف صدام ها، استکبار جهانی و صهیونیست‌ها چه می‌شود که جنایت‌ها کردند؟ (خ-1375)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom