Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز117
دیروز1621
در هفته11999
در ماه33954
مجموع175955

بازدید کنندگان برخط

2
Online

  • عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم به فراز و نشيب‌هاي دو سال گذشته به ويژه فتنه سال 88 اشاره كرد و گفت كه انتظار مردم از نمايندگان داشتن بصيرت در فراز و نشيب‌هايي مانند فتنه 88 است.
  • حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمين محمودرضا جمشيدي‌ قائم‌‌‌مقام حوزه علميه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس به رغبت مردم به اصولگرايان اشاره كرد و اظهار داشت: اولين نكته‌اي كه مدنظر مردم در همه انتخابات‌ها قرار مي‌گيرد، پايبندي به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي، منش امام خميني(ره) و سيره و رهنمودهاي مقام معظم رهبري است.
  • عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم تصريح كرد: طبيعي است مردم به كساني رأي مي‌دهند كه هم در عمل و هم در شعار به انقلاب اسلامي، خط و راه امام(ره)، ولايت فقيه و مقام معظم رهبري معتقد و در سابقه‌شان نيز اين موارد وجود داشته باشد و اين مهمترين شاخصي است كه در همه انتخابات‌ها مد‌نظر مردم است.
  • وي در ادامه به فراز و نشيب‌هاي دو سال گذشته به‌ويژه فتنه سال 88 اشاره كرد كه لازمه آن هوشياري، بصيرت، توجه به شرايط، زمان و مكان است و يادآور شد: انتظار مردم از منتخبانشان اين است كه در عين وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي بصيرت كافي داشته و بتوانند در جريان‌هاي مختلف انجام وظيفه و موضع مناسب اتخاذ كنند.
  • حجت‌الاسلام جمشيدي ادامه داد: البته علاوه بر اين موارد كارآمدي، تخصص، تجربه و تعهد لازم نيز از شاخصه‌هاي ديگر نمايندگان است؛ نماينده مورد توجه مردم كسي است كه تخصص و كارآمدي لازم را در ارتباط با مسائلي كه در دايره مجلس و مربوط به قانون‌گذاري كشور است، داشته باشد و اين مجموعه ملاك‌هايي است كه قبلا هم مورد توجه مردم بوده و خوشبختانه امروز نيز به آن توجه مي‌كنند تا افرادي كه وارد اين عرصه مي‌شوند يا در حال حاضر نماينده هستند يا سابقه نمايندگي ندارند اما استعداد و توان نمايندگي را در خود دارند، بتوانند تعهد خود را به اين ملاك‌ها و شاخص‌ها به مردم را عملا اثبات كنند.
  • وي در ادامه با تأكيد بر اينكه زير سؤال بردن صحت انتخابات از سوي دشمن مسئله جديدي نيست، گفت: بيش از 30 انتخابات در كشور برگزار شده و در اكثر آنها دشمنان اين زمزمه‌ها را داشته‌اند، اما حضور گسترده مردم و رعايت امانت، صداقت و دقت در كارگزاران نظام اجازه سوءاستفاده دشمن را در اين سال‌ها نداده و مهمترين امري كه همه بايد به آن توجه كنند، حضور يكپارچه مردم در انتخابات است.
  • عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم با تأكيد بر اينكه يك دستگاه نظارتي قوي در كشور وجود دارد، اظهار داشت: شوراي نگهبان و دستگاه اجرايي اميني در كشور در طول اين سال‌ها در دولت‌هاي مختلف امانتداري خود را در برگزاري انتخابات‌ها ثابت كرده است، از اين رو همدلي و حضور مردم در صحنه و دقت در عمل توسط مجريان و ندادن بهانه به دست دشمنان توسط عناصر ناآگاهي كه ناخواسته آب به آسياب دشمن مي‌ريزند، خود مي‌تواند مانع گسترش شعار دشمنان شود.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom