Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز270
دیروز809
در هفته2612
در ماه19100
مجموع21144908

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله امینی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در شهر مقدس قم، حضور حماسی ملت ایران را بی نظیر خواند. نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری از حضور پرشور و دشمن شکن مردم انقلابی و ولایتمدار ایران قدردانی کرد.


عضو جامعه مدرسین تأکید کرد: پیام این راهپیمایی به دشمنان این است که مردم همچنان در دفاع از انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و اجازه دخالت بیگانه در کشور را نمی‌دهند.

آیت‌الله امینی همچنین با اشاره به حضور پرشور نسل جوان و جدید انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: حضور نسل جدید و جوان انقلاب در صحنه‌‌های کشور نشان دهنده این است که انقلاب با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد، ملت ایران ثابت کردند تا آخر پای آرمان‌ها ایستاده‌اند. (خ-1372)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom