Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز291
دیروز925
در هفته2146
در ماه18652
مجموع21088695

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله امینی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در شهر مقدس قم، حضور حماسی ملت ایران را بی نظیر خواند. نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری از حضور پرشور و دشمن شکن مردم انقلابی و ولایتمدار ایران قدردانی کرد.


عضو جامعه مدرسین تأکید کرد: پیام این راهپیمایی به دشمنان این است که مردم همچنان در دفاع از انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و اجازه دخالت بیگانه در کشور را نمی‌دهند.

آیت‌الله امینی همچنین با اشاره به حضور پرشور نسل جوان و جدید انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: حضور نسل جدید و جوان انقلاب در صحنه‌‌های کشور نشان دهنده این است که انقلاب با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد، ملت ایران ثابت کردند تا آخر پای آرمان‌ها ایستاده‌اند. (خ-1372)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom