Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1514
دیروز2215
در هفته9148
در ماه31103
مجموع173104

بازدید کنندگان برخط

25
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین طبسی در کارگاه آموزش امام‌شناسی با اشاره به جایگاه امامت در شیعه به موضوع غدیر اشاره کرد و اظهار داشت: در غدیر موضوع امامت به‌فرمان خداوند و توسط حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله به مردم ابلاغ شد.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به اندیشه‌های فرقه وهابیت اظهار داشت: اکنون می‌بینم وهابیت جشن کریسمس که میلاد حضرت مسیح است را مجاز دانسته، اما میلاد حضرت رسول اکرم(ص) را حرام می‌دانند.

وی ادامه داد: نمی‌توان وهابیت را به‌عنوان یکی از شاخه‌های اهل تسنن دانست زیرا اهل تسنن پیامبر(ص) و امامان(ع) را دوست دارند، اما وهابیت دشمن پیامبر و امامت است. (خ-1392)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom