Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1627
دیروز1693
در هفته10495
در ماه10495
مجموع350916

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی اظهار داشت: «پیامبر بزرگ اسلام به‌عنوان نخستین و برترین شخصیت عالم بشریت دارای شاخصه‌هاو مولفه‌های اخلاقی است که نظیر آن را جز در اهل بیت‌(ع) نمی‌توان یافت. از این‌رو بررسی ابعاد اخلاقی شخصیت آن بزرگوار، برای ارتقا و اعتلای سطح اخلاق‌مداری جوامع مفید و در شرایط کنونی جهان، ضروری است.


وی با تاکید بر اینکه تمام سیره پیامبر می‌تواند برای بشریت، مفید و راهگشا باشد، افزود: «امروزه با توجه به اینکه فضای مجازی در حال گسترش است، باید از این ظرفیت بهترین استفاده را برد»

عضو جامعه مدرسین تاکید کرد: «دشمن با سوءاستفاده از فضای مجازی، اباحه‌گری، فحشا، منکرات و بی‌اخلاقی را ترویج می‌دهد. در مقابل ما باید از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج سیره اخلاقی پیامبر استفاده کنیم. باید با راه‌اندازی دانشگاه اسلامی هنر، هنرمندانی را تربیت کنیم که بتوانند سیره اخلاقی پیامبر را هنرمندانه ترویج کنند» (خ-1386)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom