Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز293
دیروز925
در هفته2148
در ماه18654
مجموع21088697

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین اراکی با بیان اینکه ترور در کشورهای اسلامی بیش از کل دنیا است، گفت: امروز حقیقتا همه جهان اسلام از استکبار جهانی و ظلم عربستان رنج می‌برد.


وی عنوان کرد: در هیچ جای دنیا به اندازه کشورهای اسلامی ترور و کشتار صورت نمی‌گیرد، این نشان می‌دهد که توطئه کلانی در کل منطقه ما از شرق مدیترانه تا آن طرف اندونزی علیه اسلام و مسلمانان شکل گرفته است تا آنها را به جان هم بیاندازند و ثروت‌های این کشورها را به تاراج ببرند.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به این که وحدت جوامع اسلامی، اسلام را به قدرت اول اقتصادی، سیاسی و نظامی تبدیل می‌کند، گفت: تقصیر کشورهای اسلامی است که اجازه می‌دهند آمریکا و استکبار برای ما تصمیم بگیرند.

وی بیان داشت: وحدت و همدلی کشورها و جوامع اسلامی امروز ضرورتی غیر قابل انکار است که امیدواریم همه دولت‌ها به این مسأله پی برده و برای رسیدن به آن تلاش کنند. (خ-1374)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom