Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1676
دیروز1775
در هفته7047
در ماه7047
مجموع347468

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی خراسانی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با اشاره به حوادث اخیر در برخی مناطق کشور گفت: بررسی وضعیت موجود و حوادث اخیر در کشورمان محتاج دقت و تحلیل جدی همه جانبه بسیاری از مسائل است.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه نارضایتی هایی در سطح جامعه نسبت به اقدامات برخی مسؤولان وجود داشته و دارد، اظهار داشت: بعضی از این نارضایتی ها به عدم شفاف سازی برخی مسؤولان، بعضی به سوء تفاهم ها و بعضی دیگر به کم کاری ها و سوء مدیریت های برخی مسؤولان بازمی گردد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی خاطرنشان کرد: مسؤولان در مواردی با همه خدماتی که داشته اند، نتوانستند به درستی اطلاع رسانی و اعتماد سازی کرده و ضعف های موجود در مسأله مدیریت و معیشت را برای مردم تبیین و توجیه سازند، از این رو نوعی اعتراض و نقد نسبت به دولتمردان به وجود آمده است.

استاد درس خارج حوزه علمیه قم بیان کرد: همه موارد مذکور از یک سو و دشمنی و شیطنت دشمنان از سوی دیگر سبب شده است تا مردم نسبت به تصمیمات اتخاذ شده از سوی مسؤولان واکنش نشان داده و اعتراض داشته باشند؛ امروز مردم با اعتراضات خود مسؤولان را به پاسخگویی فرامی خوانند.

ایشان با اشاره به اجرایی سازی طرح افزایش قیمت بنزین ابراز داشت: این مسأله بر نارضایتی های عمومی افزود و سبب شد تا مردم نارضایتی های خود را ابراز کنند و از دولتمردان مطالبه داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی اعتراضات مردمی هیچگاه به معنای تخریب، آتش زدن اموال مراکز ملی و دولتی و خشنودسازی دشمن نیست، عنوان کرد: مردم ما ممکن است از عملکرد برخی مسؤولان ناراضی باشند، اما به خشنودی و خوشحالی دشمنان نظام همچون آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی، سلطنت طلب ها، فراری ها و منافقان راضی نبوده، نیستند و نخواهند بود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: مردم ما هیچگاه راضی نیستند کاری کنند که آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی، سلطنت طلب ها و منافقان خوشحال شوند، بنابراین شیشه شکستن ها، تخریب اموال عمومی، ملی و دولتی، آتش زدن اتوبوس ها و حمله به بانک ها کار مردم نیست، بلکه کارهای مهندسی شده ای می باشد که دشمن از مدت ها قبل برای آن برنامه ریزی کرده است.

ایشان با اشاره به اینکه شکی نداریم که تنش ها، تخریب ها و تضییع اموال کار مردم نیست، ابراز داشت: امروز مردم ما در مصاحبه های تلویزیونی در رسانه ملی از اغتشاش گران اعلام انزجار کرده و صف خود را از دشمنان نظام جدا می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با بیان اینکه امروز مردم ایران به ویژه جوانان نباید هیجان زده شده و با دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی همراه شوند، خاطرنشان کرد: امروز جوانان و نوجوانان نباید احساساتی شده و تحت تأثیر فضاسازی دشمن دست به اقداماتی بزنند که برای خود و خانواده هایشان ایجاد مشکل کنند.

استاد درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ملت ایران باید با هوشیاری حساب خود را از دست های پلید و پنهانی که درصدد آتش افروزی و فتنه انگیزی هستند، جدا کنند، تأکید کرد: مسؤولان کشور نیز باید از وضعیت موجود درس بیاموزند و اشتباهات خود را اصلاح کنند؛ مسأله گرانی بنزین دارای چند بعد بوده و مسؤولان باید ابعاد مختلف آن را بیشتر مطالعه کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  ادامه داد: مسؤولان باید مسائل کشور را برای مردم شفاف سازی کنند و نسبت به وضعیت موجود بنزین به مردم اطلاع رسانی داشته باشند و برای افزایش قیمت بنزین مسائلی همچون تورم، بیکاری، تحریم و رکود اقتصادی را در نظر بگیرند و همواره درصدد جلب رضایت مردم برآیند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با تأکید بر اینکه مردم ایران فهیم، قانع و فداکار هستند، گفت: اگر مسؤولان، مسائل کشور را برای مردم شفاف سازی کرده و مردم نیز نسبت به تصمیمات مسؤولان خوش بین باشند بدون شک مشکلات کشور حل خواهد شد؛ اگر مسؤولان و مردم همراه باشند هیچگاه زمینه و بستر شیطنت، آتش افروزی، فتنه انگیزی و دخالت دست های پلید و پنهان فراهم نخواهد شد.

ایشان در پایان با بیان اینکه مردم دشمن را مأیوس، نا امید و پشیمان خواهند ساخت، تأکید کرد: خواهش ما از ملت عزیز ایران این است که همچنان برای حفظ ارزش ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب و نظام، خون مقدس شهیدان و امنیت کشور که مایه عصبانیت دشمن است همانند همیشه فرمایشات رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب قرار دهند و به احترام جایگاه مقام و قداست رهبر معظم انقلاب اجازه ندهند دشمن از این شرایط برای اهداف شیطانی خود بهره برداری کند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom