Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1402
دیروز1664
در هفته5982
در ماه13582
مجموع396435

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که حوزه باید مجتهد پرور باشد گفتند: امروز چشم‌ها به حوزه علمیه قم دوخته شده است، باید با تربیت مجتهدان، خلاء عالمان دینی در شهرستان‌ها پر شود.


ایشان با تاکید بر این که نباید حوزه از مجتهدین مطلق خالی باشد ادامه دادند: اگر این حرکت صورت گیرد، حوزه یا شهرستان‌ها دیگر از مجتهد مطلق خالی نخواهد شد؛ امروز شهرستان‌ها به مجتهد نیاز فوری دارند، چرا که مسائلی پیش می‌آید که نیاز است فورا پاسخ آنها داده شود. (خ-1258)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom