Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز145
دیروز1205
در هفته6910
در ماه17176
مجموع21057484

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ تسليت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت‌ جمعي‌ از هم‌ وطنان‌ در جنوب‌ تهران‌ به‌ دست‌ منافقين‌
در تاریخ 11/07/1361
بسم الله الرحمن الرحیم 
 «و اذ الموئوده‌ سئلت‌، باي‌ ذنب‌ قتلت‌»

 هر بار سلحشوران‌ دلير اسلام‌ ضربه‌ بر پيكر استكبار جهاني‌ فرو آورده‌ در جبهه‌هاي‌ نبرد حق‌ بر عليه‌ باطل‌ پيروزي‌ چشمگيري‌ مي‌آفرينند، دست‌ نشاندگان‌ آمريكا اين‌ مزدوران‌ كثيف‌ و از خدا بي‌ خبر فاجعه‌اي‌ تازه‌ به‌ بار مي‌آورند تا التيامي‌بر پيكر زخم‌ خوردة‌ اربابان‌ خويش‌ بخشيده‌ افكار عمومي‌را از قدرت‌ اسلام‌ منحرف‌ نمايند.

 و اينبار نيز پس‌ از پيروزي‌ رزمندگان‌ اسلام‌ و تسلط‌ آنان‌ بر نقاط‌ استراتژيكي‌ غرب‌ كه‌ سقوط‌ نوكران‌ استعمار در عراق‌ را نويد مي‌دهد و مي‌رود تا با اشراف‌ كامل‌ نيروهاي‌ اسلام‌ بر بغداد كاخ‌ ظلم‌ صدامي‌ منهدم‌ نموده‌ بناي‌ عدل‌ اسلامي‌را استوار سازند، منافقين‌ كوردل‌ اين‌ سيه‌ رويان‌ نگونبخت‌ ديگر بار در جنوب‌ تهران‌ حادثه‌ آفريدند و بيرحمانه‌ صدها زن‌ و مرد و كودكان‌ بيگناه‌ را به‌ آتش‌ كين‌ خود سوزاندند.

 ننگتان‌ باد اي‌ مزدوران‌ خودباخته‌ كه‌ با اين‌ فضاحت‌ نوكري‌ خود را بر اربابان‌ كافر باثبات‌ مي‌رسانيد.

 شما مكاران‌ كه‌ دم‌ از خلق‌ مي‌زنيد؟

 آيا مسافران‌ اتوبوسهاي‌ دو طبقة‌ جنوب‌ شهر جز خلق‌ محروم‌ و ستم‌ كشيده‌ هستند كه‌ آنان‌ را زنده‌ زنده‌ سوزانده‌ بدنشان‌ را تكه‌ تكه‌ نموديد؟

 همانگونه‌ كه‌ امام‌ عزيزمان‌ به‌ ايادي‌ استعمار در منطقه‌ فرمودند: ديگر اميد اصلاح‌ در شما نيست‌ مگر آنكه‌ خداوند متعالي‌ تحولي‌ در شما بوجود آورد، امت‌ حزب‌ الله‌ نيز از بازگشت‌ شما مأيوس‌ گشته‌ با اعتقاد به‌ اينكه‌ همه‌ جاي‌ ايران‌ صحنة‌ نبرد حق‌ و باطل‌ است‌ تا انتقام‌ خون‌ اين‌ مظلومان‌ از پاي‌ ننشسته‌ و با تسليم‌ شما به‌ محكمة‌ عدل‌ اسلامي‌ اين‌ اعمال‌ وحشيانه‌ را تلافي‌ خواهد نمود.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تبريك‌ پيروزي‌ اخير رزم‌آوران‌ اسلام‌ به‌ امام‌ زمان‌ (عج‌) و نائب‌ برحقش‌ خميني‌ كبير و امت‌ شهيد پرور ايران‌ اين‌ فاجعة‌ دلخراش‌ را به‌ ساحت‌ ولي‌ الله‌ الاعظم‌ و امام‌ و امت‌ و بازماندگانشان‌ تسليت‌ عرض‌ نموده‌ از مسؤولين‌ امنيتي‌ مصرانه‌ مي‌خواهد تدبيري‌ جهت‌ جلوگيري‌ اينگونه‌ حوادث‌ هولناك‌ انديشيده‌ و با هوشياري‌ صلاحيت‌ خويش‌ را به‌ اثبات‌ رسانند.

 
 جامعة‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
 بخش‌ سياسي‌

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom