Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر خجسته سالروز میلاد پیامبر رحمت و هدایت حضرت رسول اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و حضرت امام صادق(علیه‌السلام)، مسئولین نظام، میهمانان شرکت‌کننده در سی و دومین کنفرانس وحدت اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی و جمعی از قشرهای مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در این دیدار، تنها راه سعادت و رستگاری بشریت را تبعیت از دین اسلام و نور قرآن دانستند و با اشاره به گسترش روزافزون بیداری اسلامی و روحیه‌ی مقاومت در میان ملت‌های مسلمان و دستپاچگی آمریکا و متحدانش از این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز10
دیروز989
در هفته999
در ماه9360
مجموع20985477

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اطلاعيه‌ تسليت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت‌ جمعي‌ از هم‌ وطنان‌ در جنوب‌ تهران‌ به‌ دست‌ منافقين‌
در تاریخ 11/07/1361
بسم الله الرحمن الرحیم 
 «و اذ الموئوده‌ سئلت‌، باي‌ ذنب‌ قتلت‌»

 هر بار سلحشوران‌ دلير اسلام‌ ضربه‌ بر پيكر استكبار جهاني‌ فرو آورده‌ در جبهه‌هاي‌ نبرد حق‌ بر عليه‌ باطل‌ پيروزي‌ چشمگيري‌ مي‌آفرينند، دست‌ نشاندگان‌ آمريكا اين‌ مزدوران‌ كثيف‌ و از خدا بي‌ خبر فاجعه‌اي‌ تازه‌ به‌ بار مي‌آورند تا التيامي‌بر پيكر زخم‌ خوردة‌ اربابان‌ خويش‌ بخشيده‌ افكار عمومي‌را از قدرت‌ اسلام‌ منحرف‌ نمايند.

 و اينبار نيز پس‌ از پيروزي‌ رزمندگان‌ اسلام‌ و تسلط‌ آنان‌ بر نقاط‌ استراتژيكي‌ غرب‌ كه‌ سقوط‌ نوكران‌ استعمار در عراق‌ را نويد مي‌دهد و مي‌رود تا با اشراف‌ كامل‌ نيروهاي‌ اسلام‌ بر بغداد كاخ‌ ظلم‌ صدامي‌ منهدم‌ نموده‌ بناي‌ عدل‌ اسلامي‌را استوار سازند، منافقين‌ كوردل‌ اين‌ سيه‌ رويان‌ نگونبخت‌ ديگر بار در جنوب‌ تهران‌ حادثه‌ آفريدند و بيرحمانه‌ صدها زن‌ و مرد و كودكان‌ بيگناه‌ را به‌ آتش‌ كين‌ خود سوزاندند.

 ننگتان‌ باد اي‌ مزدوران‌ خودباخته‌ كه‌ با اين‌ فضاحت‌ نوكري‌ خود را بر اربابان‌ كافر باثبات‌ مي‌رسانيد.

 شما مكاران‌ كه‌ دم‌ از خلق‌ مي‌زنيد؟

 آيا مسافران‌ اتوبوسهاي‌ دو طبقة‌ جنوب‌ شهر جز خلق‌ محروم‌ و ستم‌ كشيده‌ هستند كه‌ آنان‌ را زنده‌ زنده‌ سوزانده‌ بدنشان‌ را تكه‌ تكه‌ نموديد؟

 همانگونه‌ كه‌ امام‌ عزيزمان‌ به‌ ايادي‌ استعمار در منطقه‌ فرمودند: ديگر اميد اصلاح‌ در شما نيست‌ مگر آنكه‌ خداوند متعالي‌ تحولي‌ در شما بوجود آورد، امت‌ حزب‌ الله‌ نيز از بازگشت‌ شما مأيوس‌ گشته‌ با اعتقاد به‌ اينكه‌ همه‌ جاي‌ ايران‌ صحنة‌ نبرد حق‌ و باطل‌ است‌ تا انتقام‌ خون‌ اين‌ مظلومان‌ از پاي‌ ننشسته‌ و با تسليم‌ شما به‌ محكمة‌ عدل‌ اسلامي‌ اين‌ اعمال‌ وحشيانه‌ را تلافي‌ خواهد نمود.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تبريك‌ پيروزي‌ اخير رزم‌آوران‌ اسلام‌ به‌ امام‌ زمان‌ (عج‌) و نائب‌ برحقش‌ خميني‌ كبير و امت‌ شهيد پرور ايران‌ اين‌ فاجعة‌ دلخراش‌ را به‌ ساحت‌ ولي‌ الله‌ الاعظم‌ و امام‌ و امت‌ و بازماندگانشان‌ تسليت‌ عرض‌ نموده‌ از مسؤولين‌ امنيتي‌ مصرانه‌ مي‌خواهد تدبيري‌ جهت‌ جلوگيري‌ اينگونه‌ حوادث‌ هولناك‌ انديشيده‌ و با هوشياري‌ صلاحيت‌ خويش‌ را به‌ اثبات‌ رسانند.

 
 جامعة‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
 بخش‌ سياسي‌

طلیعه

article thumbnailحدود دو ماه از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه می‌گذرد. به رغم گذشت این مدت پرونده این قتل همچنان مفتوح و هر روز ابعاد جدیدی از این پرونده آشکار و خبرهای جدیدی از سوی منابع ترکیه‌ای درباره آن به گوش می‌رسد. اخباری که با برملا شدن هر کدام از آنها احتمال دست داشتن شخص ولیعهد سعودی در این ماجرا را بیش از پیش به اثبات نهایی نزدیک می‌کند تا جایی که روز جمعه 25 آبان ماه روزنامه واشنگتن پست در این باره نوشت: سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) با استفاده از...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom