Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1460
دیروز1664
در هفته6040
در ماه13640
مجموع396493

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی گفتند: بزرگترین خطر برای اسلام و بشریت، وهابیت است چراکه محصولی چون افرادی بی رحم و قاتل به نام داعش را پرورش می‌دهند افرادی که هم ویران می‌کنند، هم می‌کشند و هم آبروی اسلام را می‌برند.


 ایشان افزودند: این امر جدای نیروی زمینی و بحث‌های سیاسی نیاز به بحث آموزشی دیگری دارد تا افراد گرفتار حرف‌های خرافی نشوند و این بر عهده حوزه‌های علمیه است تا طلاب خبره‌ای را پرورش دهند. بر اثر فعالیت‌های ما و دیگران اهل سنت نیز شروع به این فعالیت کردند و بزرگترین نمونه آن بیانیه پایانی آنها در همایش اخیری بود که علمای تسنن اعلام کردند وهابیت جزو اهل سنت نیست و همین امر باعث عصبانیت عربستان سعودی شد.

ایشان با تأکید بر اینکه مرکز وهابیت، عربستان است خاطرنشان کردند: این امر از کتب درسی، کتب حوزوی، فتواهای علمای بزرگ و نشریات آنها مشخص شده و ما به زودی به دنیا آن را اعلام می‌کنیم و می‌گوییم که این افراد از اعضای اسلام نیستند. (خ-1301)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom