Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز271
دیروز809
در هفته2613
در ماه19101
مجموع21144909

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی با قدردانی از حضور دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، این حضور حماسی را سبب شکست پیشاپیش نشست سران کفر در لهستان دانستند.


ایشان افزودند: مردم با حضور میلیونی خود خواب دشمنان انقلاب و ملت را آشفته و ثابت کردند که اجازه جسارت هیچ کشوری به نظام اسلامی را نخواهند دارد، ملت با بصیرت و حضور خود در صحنه برنامه‌‌های دشمن علیه ایران و نشست سران کفر علیه انقلاب را در لهستان و نقاط دیگر پیشاپیش به شکست کشاندند.

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با تأکید بر این که مسؤولان باید قدردان مردم بصیر باشند، ابراز داشتند: مسؤولان باید قدر مردم را بدانند چرا که مردم با ندای رهبر انقلاب و با اعتقاد دینی و مذهبی پای کار انقلاب هستند. (خ-1372)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom