Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز60
دیروز1621
در هفته11942
در ماه33897
مجموع175898

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی در مراسم افتتاحيه سال تحصيلي جديد حوزه‌هاي علميه، با اشاره به اينکه روحانيت بايد مردم را با عمل خويش به سوي دين دعوت کند، گفتند: نخستين مرحله براي هدايت مردم، تحصيل در حوزه‌هاي علميه و گذراندن دوران طلبگي است.


ایشان با بيان اينکه علما و روحانيون بايد از اشرافي گري پرهيز کنند، تأکيد کردند: طبق روايات، آن دسته از عالماني که از زندگي اشرافي‌گري برخوردارند راهزنان دين مردم هستند؛ همه ما بايد مردمي بوده، زندگي خود را با آنها هماهنگ ساخته و همواره به آنها خدمت کنيم.

ایشان همچنين بر ضرورت تمرکززدايي از قم تأکيد و بيان کردند: امروز طلاب بايد به ساير مناطق مهاجرت کرده و مردم را با منش دين آشنا سازند. (خ-1383)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom