Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3
دیروز899
در هفته2808
در ماه13961
مجموع21262235

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی در مراسم افتتاحيه سال تحصيلي جديد حوزه‌هاي علميه، با اشاره به اينکه روحانيت بايد مردم را با عمل خويش به سوي دين دعوت کند، گفتند: نخستين مرحله براي هدايت مردم، تحصيل در حوزه‌هاي علميه و گذراندن دوران طلبگي است.


ایشان با بيان اينکه علما و روحانيون بايد از اشرافي گري پرهيز کنند، تأکيد کردند: طبق روايات، آن دسته از عالماني که از زندگي اشرافي‌گري برخوردارند راهزنان دين مردم هستند؛ همه ما بايد مردمي بوده، زندگي خود را با آنها هماهنگ ساخته و همواره به آنها خدمت کنيم.

ایشان همچنين بر ضرورت تمرکززدايي از قم تأکيد و بيان کردند: امروز طلاب بايد به ساير مناطق مهاجرت کرده و مردم را با منش دين آشنا سازند. (خ-1383)

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom