Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز186
دیروز724
در هفته910
در ماه22798
مجموع21298634

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی نوري همداني اظهار داشتند: اربعين تجلي شكوه و عظمت اسلام ناب و تشيع است و شك نداريم كه اين حركت عظيم زمينه ساز ظهور خواهد بود. ایشان افزودند: امروز شناساندن اسلام حقيقي و پاسخ به شبهات وظيفه اول مبلغان است. مبلغان بايد فضاهاي مجازي را رصد كنند و شبهاتي را كه دشمن در حال بیان آن است را بشناسند و پاسخ مستدل و دقيق دهند.


استاد حوزه علمیه قم با اشاره به فعاليت‌های گسترده دشمنان گفتند: دشمنان اسلام و انقلاب با اتاق‌هاي فكر مجهز وارد عرصه مبارزه با دين و انقلاب شده‌اند و از هر طريق ممكن مي‌خواهند ضربه بزنند.

ایشان امنيت را در ابعاد مختلف مهم توصيف كرده و افزوند: امروز اقتدار نيروهاي مسلح لرزه بر اندام دشمن انداخته؛ كار اطلاعاتي اخير سپاه در دستگيري و رسوايي مزدوران ضد انقلاب و شبكه جاسوسي دشمن قابل تقدير است و از ايشان تشكر مي‌كنيم. (خ-1385)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom