Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1692
دیروز1804
در هفته8867
در ماه8867
مجموع349288

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی نوري همداني اظهار داشتند: اربعين تجلي شكوه و عظمت اسلام ناب و تشيع است و شك نداريم كه اين حركت عظيم زمينه ساز ظهور خواهد بود. ایشان افزودند: امروز شناساندن اسلام حقيقي و پاسخ به شبهات وظيفه اول مبلغان است. مبلغان بايد فضاهاي مجازي را رصد كنند و شبهاتي را كه دشمن در حال بیان آن است را بشناسند و پاسخ مستدل و دقيق دهند.


استاد حوزه علمیه قم با اشاره به فعاليت‌های گسترده دشمنان گفتند: دشمنان اسلام و انقلاب با اتاق‌هاي فكر مجهز وارد عرصه مبارزه با دين و انقلاب شده‌اند و از هر طريق ممكن مي‌خواهند ضربه بزنند.

ایشان امنيت را در ابعاد مختلف مهم توصيف كرده و افزوند: امروز اقتدار نيروهاي مسلح لرزه بر اندام دشمن انداخته؛ كار اطلاعاتي اخير سپاه در دستگيري و رسوايي مزدوران ضد انقلاب و شبكه جاسوسي دشمن قابل تقدير است و از ايشان تشكر مي‌كنيم. (خ-1385)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom