Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز944
دیروز1630
در هفته2574
در ماه47490
مجموع529474

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی در دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین‌اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه از خدمات چشمگیر‌ و جهادی وی در سالهای مدیریت ‌حوزه‌تشكر کردند.

استاد حوزه علمیه قم همچنین وضعیت ‌اقتصاد و معیشت مردم به ویژه ‌طلاب ‌را نگران‌كننده ‌توصیف کردند و اظهار داشتند: ما در حد توان ‌كمك می‌كنیم ولی‌باید مشكل به‌ صورت اساسی حل شود، مردم عده‌ای از معممین را می‌بینند كه مشغول كار حكومتی و اداری هستند و وضع تقریبا مناسبی دارند از این رو اینجور تلقی می‌شود اوضاع اقتصادی همه طلبه ها آنگونه است درحالی كه اكثر طلاب وضع‌اقتصادی مناسبی ندارند.

ایشان همچنین خواستار توجه و نظارت بیشتر علمی در حوزه‌های شهرستان‌ها شد و عمق بخشی بیشتر در متون حوزوی، توجه به اخلاق و هجرت طلاب به شهرستان‌ها از دیگر توصیه‌های این مرجع تقلید بود.

(خ 1396)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom