Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1191
دیروز1782
در هفته1191
در ماه46107
مجموع528091

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی در پیامی به مناسبت آئین افتتاح کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر گفتند: اگر مردم در جامعه نسبت به ظلم و بی عدالتی و تبعیض و سایر منکرات حساس شوند چه در عرصه بین‌الملل و چه در داخل خیلی از مشکلات بشر رفع می‌شود. ایشان همچنین افزودند: یکی از موضوعات مهم فقهی که در قرآن کریم در آیات فراوانی به آن پرداخته شده است موضوع امر به معروف و نهی از منکر است.

در جامعه و برای حفظ آن از فساد و انحراف و سقوط نیازمند اجرای این فریضه الهی می‌باشد. باید توجه داشت از مهمترین و عظیم ترین و بهترین و عالیترین فرائض و واجبات اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است.

(خ 1398 )

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom