Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز409
دیروز1386
در هفته3199
در ماه38460
مجموع180461

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حضرت آیت‌الله سبحانی در دیدار جمعی از معاونین تبلیغی سازمان اوقاف و امور خیریه، به جایگاه تبلیغ در قرآن اشاره کردند و گفتند: خدای متعال در قرآن فرمودند: «اگر همه افراد نمی‌توانند به تبلیغ بروند لازم است افرادی دیگر مروج دین باشند».


ایشان با اشاره به عوامل موفقیت در تبلیغ افزودند: مبلغ موفق کسی است که شرایط زمان و جامعه را بشناسد و براساس نیازها سخن بگوید.


استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه مبلغان باید بر اساس نیاز جامعه فعالیت تبلیغی داشته باشند، به مبلغان توصیه کردند که در تبلیغ از جوانان غافل نشوند.

ایشان با بیان اینکه مبلغان باید طبق ساختار و اقتضای نیاز جامعه به تبلیغ بپردازند، ادامه دادند: مبلغ باید شرایط زمان را بشناسد و به تبیین مسائل و آسیب‌های امروزی از منظر دین پرداخته و مؤثر واقع شوند.

آیت‌الله سبحانی تأکید کردند: بر اساس روایات اگر مبلغان آگاه به زمان باشند، هجمه‌ها و شبهه‌ها آن‌ها را مغلوب نخواهد کرد. (خ-1374)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom