Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز309
دیروز1520
در هفته9473
در ماه6494
مجموع389347

بازدید کنندگان برخط

2
Online

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه اظهار داشت: این توهم است که کسانی فکر کنند با تنازل از ارزش‌ها می‌توان به آرمان مطلوب رسید.


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی ادامه داد: قرآن می‌فرماید ایستادگی و پافشاری بر ارزش‌ها است که انسان را به مقصد نزدیک می‌کند، ایستادگی بر اصول به معنای ندیدن واقعیت‌ها نیست بلکه به معنای درست دیدن واقعیت‌ها است،37 سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد، هرجا که ما بر اصول تکیه کردیم پیروزی و عنایات خداوند شامل حال ما شد.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که هر جا انفعالی صورت گرفته محل آسیب بوده است، ابراز داشت: ارزش گرایی و پافشاری بر ارزش‌ها به معنای غیر واقع بینانه فکر کردن نیست بلکه عین واقع گرایی به شمار می‌رود. (خ-1304)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom