Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز355
دیروز1386
در هفته3145
در ماه38406
مجموع180407

بازدید کنندگان برخط

3
Online

  • آیت الله مرتضی مقتدایی مدیر حوزه های علمیه، عصر پنج شنبه در مراسم اختتامییه پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که در یزد برگزار شد، برگزاری این اجلاسیه را یک اقدام مبارک توصیف کرد.
  • مدیر حوزه های علمیه به ماموریت های مهم و سنگین حوزه در مقطع حساس کنونی اشاره کرد و گفت: روحانیت باید با بهره گیری از تمام امکانات رسالت خود را به درستی انجام دهد.
  • آیت الله مقتدایی اظهارداشت: اگر حوزه های علمیه بخواهند بر طریق قبل پیش روند پاسخگوی نیازها نخواهند بود، از این رو ضروری است که حوزه ها سازماندهی و تقویت شوند.
  • آیت الله مقتدایی با بیان اینکه تقویت حوزه های علمیه شهرستان ها اولویت کار مدیریت حوزه است، گفت: در حال حاضر در 27 استان کشور شورای استانی حوزه های علمیه تشکیل شده است که ثمرات بسیار خوبی را نیز به همراه داشته است.
  • وی کمبود استاد در شهرستان ها را یک مشکل جدی دانست و بیان داشت: خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شده است، اساتیدی از حوزه علمیه قم به شهرستان ها اعزام و کار تربیت علمی طلاب را عهده دار شده اند.
  • مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه ما در تلاش هستیم سطح علمی مدارس استان ها را ارتقا دهیم، به وضعیت شهر یزد اشاره و تصریح کرد: باید در مرکز استان مدرسه علمی عظیمی ایجاد شود که گنجایش بیش از هزار نفر طلبه را داشته باشد.
  • آیت الله مقتدایی ابراز امیدواری کرد با خدماتی که شورای عالی، مرکز مدیریت و معاونان انجام می دهد روز به روز بر رشد و تعالی حوزه های علمیه افزوده شود.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom