Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز836
دیروز1547
در هفته7465
در ماه5843
مجموع632617

بازدید کنندگان برخط

2
Online

  • آیت الله مرتضی مقتدایی مدیر حوزه های علمیه، عصر پنج شنبه در مراسم اختتامییه پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که در یزد برگزار شد، برگزاری این اجلاسیه را یک اقدام مبارک توصیف کرد.
  • مدیر حوزه های علمیه به ماموریت های مهم و سنگین حوزه در مقطع حساس کنونی اشاره کرد و گفت: روحانیت باید با بهره گیری از تمام امکانات رسالت خود را به درستی انجام دهد.
  • آیت الله مقتدایی اظهارداشت: اگر حوزه های علمیه بخواهند بر طریق قبل پیش روند پاسخگوی نیازها نخواهند بود، از این رو ضروری است که حوزه ها سازماندهی و تقویت شوند.
  • آیت الله مقتدایی با بیان اینکه تقویت حوزه های علمیه شهرستان ها اولویت کار مدیریت حوزه است، گفت: در حال حاضر در 27 استان کشور شورای استانی حوزه های علمیه تشکیل شده است که ثمرات بسیار خوبی را نیز به همراه داشته است.
  • وی کمبود استاد در شهرستان ها را یک مشکل جدی دانست و بیان داشت: خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شده است، اساتیدی از حوزه علمیه قم به شهرستان ها اعزام و کار تربیت علمی طلاب را عهده دار شده اند.
  • مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه ما در تلاش هستیم سطح علمی مدارس استان ها را ارتقا دهیم، به وضعیت شهر یزد اشاره و تصریح کرد: باید در مرکز استان مدرسه علمی عظیمی ایجاد شود که گنجایش بیش از هزار نفر طلبه را داشته باشد.
  • آیت الله مقتدایی ابراز امیدواری کرد با خدماتی که شورای عالی، مرکز مدیریت و معاونان انجام می دهد روز به روز بر رشد و تعالی حوزه های علمیه افزوده شود.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom