Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز816
دیروز1621
در هفته5416
در ماه2437
مجموع385290

بازدید کنندگان برخط

4
Online

  • آیت الله مرتضی مقتدایی مدیر حوزه های علمیه، عصر پنج شنبه در مراسم اختتامییه پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که در یزد برگزار شد، برگزاری این اجلاسیه را یک اقدام مبارک توصیف کرد.
  • مدیر حوزه های علمیه به ماموریت های مهم و سنگین حوزه در مقطع حساس کنونی اشاره کرد و گفت: روحانیت باید با بهره گیری از تمام امکانات رسالت خود را به درستی انجام دهد.
  • آیت الله مقتدایی اظهارداشت: اگر حوزه های علمیه بخواهند بر طریق قبل پیش روند پاسخگوی نیازها نخواهند بود، از این رو ضروری است که حوزه ها سازماندهی و تقویت شوند.
  • آیت الله مقتدایی با بیان اینکه تقویت حوزه های علمیه شهرستان ها اولویت کار مدیریت حوزه است، گفت: در حال حاضر در 27 استان کشور شورای استانی حوزه های علمیه تشکیل شده است که ثمرات بسیار خوبی را نیز به همراه داشته است.
  • وی کمبود استاد در شهرستان ها را یک مشکل جدی دانست و بیان داشت: خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شده است، اساتیدی از حوزه علمیه قم به شهرستان ها اعزام و کار تربیت علمی طلاب را عهده دار شده اند.
  • مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه ما در تلاش هستیم سطح علمی مدارس استان ها را ارتقا دهیم، به وضعیت شهر یزد اشاره و تصریح کرد: باید در مرکز استان مدرسه علمی عظیمی ایجاد شود که گنجایش بیش از هزار نفر طلبه را داشته باشد.
  • آیت الله مقتدایی ابراز امیدواری کرد با خدماتی که شورای عالی، مرکز مدیریت و معاونان انجام می دهد روز به روز بر رشد و تعالی حوزه های علمیه افزوده شود.

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom