Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1545
دیروز1870
در هفته6627
در ماه5005
مجموع631779

بازدید کنندگان برخط

5
Online

  • عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: حجت الاسلام والمسلمین محمود رجبی رییس کمیسیون حوزه و روحانیت پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در مراسم اختتامییه این اجلاس که عصر پنج شنبه در یزد برگزار شد، گزارشی از مصوبات این کمیسیون ارائه کرد.
  • وی ادامه داد: راهکارهای ارائه شده در این کمیسیون نیز مواردی از جمله برنامه ریزی برای جذب دانش آموزان نخبه از طریق تاسیس مدارس پیش حوزوی، استعداد سنجی طلاب، جذب اساتید قوی، فرهنگ سازی و جدی گرفتن مباحثه بود.
  • حجت الاسلام والمسلمین رجبی اضافه کرد: احیای سنت تدریس و تدرس، اهتمام به دروس اخلاق و سرمایه گذاری در این خصوص توسط علمای وارسته، برگزاری کلاس های اخلاق از دیگر راهکارهای ارائه شده در این کمیسیون بود.
  • عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه برای احیای سنت تدرسی و تدرس در حوزه بایستی فرهنگ سازی شود، ابرازداشت: اصلاح متون درسی و اجرای دروس اقتضایی در هر استان از دیگر پیشنهاداتی بود که در کمیسیون حوزه و روحانیت مطرح شد.
  • وی هدف گذاری دقیق را یک اصل مهم برای طلاب عنوان کرد و گفت: حمایت های مادی و معنوی از اساتیدی که به استان های خود رجعت کرده اند می تواند در دستور کار قرار گیرد.
  • وی بیان کرد: کمبود بودجه مالی، احیای موقوفات متعلق به حوزه های علمیه، اجازه مصرف سهم امام در مصارف مربوط به حوزه های علمیه، جذب بیشتر بودجه های فرهنگی، تشکیل مرکز تربیت مدیر در حوزه، از دیگر پیشنهاداتی بود که در کمیسیون مطرح و ارائه شد و ما بر آن تاکید کردیم تا مورد توجه و عمل قرار گیرد.
  • این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، روحانیت را مدافع ارزش ها توصیف کرد و ابرازداشت: برجستگی های روحانیت به قدری زیاد است که قابل قیاس با سایر اقشار نیست.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom