Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1136
دیروز1125
در هفته1136
در ماه40881
مجموع136181

بازدید کنندگان برخط

15
Online

  • عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: حجت الاسلام والمسلمین محمود رجبی رییس کمیسیون حوزه و روحانیت پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در مراسم اختتامییه این اجلاس که عصر پنج شنبه در یزد برگزار شد، گزارشی از مصوبات این کمیسیون ارائه کرد.
  • وی ادامه داد: راهکارهای ارائه شده در این کمیسیون نیز مواردی از جمله برنامه ریزی برای جذب دانش آموزان نخبه از طریق تاسیس مدارس پیش حوزوی، استعداد سنجی طلاب، جذب اساتید قوی، فرهنگ سازی و جدی گرفتن مباحثه بود.
  • حجت الاسلام والمسلمین رجبی اضافه کرد: احیای سنت تدریس و تدرس، اهتمام به دروس اخلاق و سرمایه گذاری در این خصوص توسط علمای وارسته، برگزاری کلاس های اخلاق از دیگر راهکارهای ارائه شده در این کمیسیون بود.
  • عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه برای احیای سنت تدرسی و تدرس در حوزه بایستی فرهنگ سازی شود، ابرازداشت: اصلاح متون درسی و اجرای دروس اقتضایی در هر استان از دیگر پیشنهاداتی بود که در کمیسیون حوزه و روحانیت مطرح شد.
  • وی هدف گذاری دقیق را یک اصل مهم برای طلاب عنوان کرد و گفت: حمایت های مادی و معنوی از اساتیدی که به استان های خود رجعت کرده اند می تواند در دستور کار قرار گیرد.
  • وی بیان کرد: کمبود بودجه مالی، احیای موقوفات متعلق به حوزه های علمیه، اجازه مصرف سهم امام در مصارف مربوط به حوزه های علمیه، جذب بیشتر بودجه های فرهنگی، تشکیل مرکز تربیت مدیر در حوزه، از دیگر پیشنهاداتی بود که در کمیسیون مطرح و ارائه شد و ما بر آن تاکید کردیم تا مورد توجه و عمل قرار گیرد.
  • این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، روحانیت را مدافع ارزش ها توصیف کرد و ابرازداشت: برجستگی های روحانیت به قدری زیاد است که قابل قیاس با سایر اقشار نیست.

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom