Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1545
دیروز1414
در هفته9297
در ماه38263
مجموع224066

بازدید کنندگان برخط

11
Online

  • عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: حجت الاسلام والمسلمین محمود رجبی رییس کمیسیون حوزه و روحانیت پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در مراسم اختتامییه این اجلاس که عصر پنج شنبه در یزد برگزار شد، گزارشی از مصوبات این کمیسیون ارائه کرد.
  • وی ادامه داد: راهکارهای ارائه شده در این کمیسیون نیز مواردی از جمله برنامه ریزی برای جذب دانش آموزان نخبه از طریق تاسیس مدارس پیش حوزوی، استعداد سنجی طلاب، جذب اساتید قوی، فرهنگ سازی و جدی گرفتن مباحثه بود.
  • حجت الاسلام والمسلمین رجبی اضافه کرد: احیای سنت تدریس و تدرس، اهتمام به دروس اخلاق و سرمایه گذاری در این خصوص توسط علمای وارسته، برگزاری کلاس های اخلاق از دیگر راهکارهای ارائه شده در این کمیسیون بود.
  • عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه برای احیای سنت تدرسی و تدرس در حوزه بایستی فرهنگ سازی شود، ابرازداشت: اصلاح متون درسی و اجرای دروس اقتضایی در هر استان از دیگر پیشنهاداتی بود که در کمیسیون حوزه و روحانیت مطرح شد.
  • وی هدف گذاری دقیق را یک اصل مهم برای طلاب عنوان کرد و گفت: حمایت های مادی و معنوی از اساتیدی که به استان های خود رجعت کرده اند می تواند در دستور کار قرار گیرد.
  • وی بیان کرد: کمبود بودجه مالی، احیای موقوفات متعلق به حوزه های علمیه، اجازه مصرف سهم امام در مصارف مربوط به حوزه های علمیه، جذب بیشتر بودجه های فرهنگی، تشکیل مرکز تربیت مدیر در حوزه، از دیگر پیشنهاداتی بود که در کمیسیون مطرح و ارائه شد و ما بر آن تاکید کردیم تا مورد توجه و عمل قرار گیرد.
  • این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، روحانیت را مدافع ارزش ها توصیف کرد و ابرازداشت: برجستگی های روحانیت به قدری زیاد است که قابل قیاس با سایر اقشار نیست.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom