Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز868
دیروز1621
در هفته5468
در ماه2489
مجموع385342

بازدید کنندگان برخط

4
Online

  • حجت الاسلام والمسلین کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عصر پنجشنبه در اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین که در یزد برگزار شد، گزارشی از کمیسیون سیاسی و اجتماعی اجلاسیه را ارائه کرد.
  • حجت الاسلام والمسلین کعبی گفت: جمع بندی بخش موضوعات سیاسی چند محور داشت، از جمله لزوم بصیرت افزایی سیاسی در میان روحانیان بلاد و تاکید بر راه اندازی شبکه های سیاسی اجتماعی در بلاد تا علمای شهرستان های مختلف اتحاد نظر داشته باشند.
  • وی حضور علمای بزرگ در شهرستان های مختلف کشور را از دیگر موضوعات مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین دانست و تاکید کرد: برای بصیرت افزایی سیاسی، موضوعاتی از جمله ولایت فقیه، جریان شناسی و تاریخ سیاسی معاصر و توجه به فقه سیاسی و فقه حکومتی مورد تاکید اعضای کمیسیون بود.
  • وی تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی و حل معظلات اجتماعی را از دیگر مسائل مطرح شده در این کمیسیون دانست و تاکید کرد: روحانیت باید نقش پدری خود را در این گونه مسائل ایفا و در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر و نهادینه کردن آن تلاش کند.
  • این عضو جامعه مدرسین با تشریح دیگر مطالب ارائه شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: در محور بیداری اسلامی حادثه عظیم قرن مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
  • وی اضافه کرد: بعد از انقلاب اسلامی، حادثه ای بزرگ تر از موج بیداری اسلامی اتفاق نیفتاده است و این فرصتی برای روحانیت برای الگو سازی نهضت های اسلامی و تبیین آن است.
  • وی انتقال تجارب انقلاب اسلامی در خصوص ملت و دولت سازی را از دیگر موضوعات مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: طرح اندیشه های مناسب و تقریب مذاهب می تواند موج بیداری اسلامی را به پیش ببرد.

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom