Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز390
دیروز1386
در هفته3180
در ماه38441
مجموع180442

بازدید کنندگان برخط

3
Online

  • حجت الاسلام والمسلین کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عصر پنجشنبه در اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین که در یزد برگزار شد، گزارشی از کمیسیون سیاسی و اجتماعی اجلاسیه را ارائه کرد.
  • حجت الاسلام والمسلین کعبی گفت: جمع بندی بخش موضوعات سیاسی چند محور داشت، از جمله لزوم بصیرت افزایی سیاسی در میان روحانیان بلاد و تاکید بر راه اندازی شبکه های سیاسی اجتماعی در بلاد تا علمای شهرستان های مختلف اتحاد نظر داشته باشند.
  • وی حضور علمای بزرگ در شهرستان های مختلف کشور را از دیگر موضوعات مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین دانست و تاکید کرد: برای بصیرت افزایی سیاسی، موضوعاتی از جمله ولایت فقیه، جریان شناسی و تاریخ سیاسی معاصر و توجه به فقه سیاسی و فقه حکومتی مورد تاکید اعضای کمیسیون بود.
  • وی تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی و حل معظلات اجتماعی را از دیگر مسائل مطرح شده در این کمیسیون دانست و تاکید کرد: روحانیت باید نقش پدری خود را در این گونه مسائل ایفا و در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر و نهادینه کردن آن تلاش کند.
  • این عضو جامعه مدرسین با تشریح دیگر مطالب ارائه شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: در محور بیداری اسلامی حادثه عظیم قرن مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
  • وی اضافه کرد: بعد از انقلاب اسلامی، حادثه ای بزرگ تر از موج بیداری اسلامی اتفاق نیفتاده است و این فرصتی برای روحانیت برای الگو سازی نهضت های اسلامی و تبیین آن است.
  • وی انتقال تجارب انقلاب اسلامی در خصوص ملت و دولت سازی را از دیگر موضوعات مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: طرح اندیشه های مناسب و تقریب مذاهب می تواند موج بیداری اسلامی را به پیش ببرد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom