Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1499
دیروز1870
در هفته6581
در ماه4959
مجموع631733

بازدید کنندگان برخط

5
Online

  • حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه، عصر امروز در پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که در یزد برگزار شد، گزارشی از اقدامات مرکز خدمات حوزه ارائه کرد.
  • وی با بیان اینکه خاستگاه اصلی انقلاب و پاسداری از دین بر عهده روحانیت بوده و خواهد بود، گفت: روحانیت برای انجام رسالت و ماموریت خود در بعد مفهومی نیاز به سه عامل دارد، اما در بعد مصدری آن عوامل دیگری نیز نقش دارند.
  • وی دانش، بعد معنوی و اخلاقی و جنبه های معیشت و امرار زندگی را از جمله این عوامل دانست و گفت: مقام معظم رهبری با درایت 22 سال قبل دستور تاسیس مرکز خدمات حوزه های علمیه را صادر کردند تا بخشی از معیشت طلاب تامین شود.
  • حجت الاسلام والمسلمین ربانی بیان کرد: اگر مرکز خدمات و فعالیت های آن نبود، بخش قابل توجهی از ماموریت روحانیت محقق نمی شد، اگر بنا است که روحانیت نقش آفرین باشد و با وجود اینکه روحانیت بی ادعا و منیع الطبع است، اما از معیشت هم نمی توان گذشت و باید به این مساله هم توجه کافی داشت.
  • وی با بیان اینکه باید برای معیشت طلاب خدمتی در خور شان انجام داد، تصریح کرد: با توجه به این که ابتدا انقلاب برخاسته از روحانیت بود، به همین دلیل حوزه به فکر خود در بعد معیشت نبود.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom