Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز90
دیروز1538
در هفته90
در ماه40583
مجموع226386

بازدید کنندگان برخط

8
Online

  • حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه، عصر امروز در پنجمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که در یزد برگزار شد، گزارشی از اقدامات مرکز خدمات حوزه ارائه کرد.
  • وی با بیان اینکه خاستگاه اصلی انقلاب و پاسداری از دین بر عهده روحانیت بوده و خواهد بود، گفت: روحانیت برای انجام رسالت و ماموریت خود در بعد مفهومی نیاز به سه عامل دارد، اما در بعد مصدری آن عوامل دیگری نیز نقش دارند.
  • وی دانش، بعد معنوی و اخلاقی و جنبه های معیشت و امرار زندگی را از جمله این عوامل دانست و گفت: مقام معظم رهبری با درایت 22 سال قبل دستور تاسیس مرکز خدمات حوزه های علمیه را صادر کردند تا بخشی از معیشت طلاب تامین شود.
  • حجت الاسلام والمسلمین ربانی بیان کرد: اگر مرکز خدمات و فعالیت های آن نبود، بخش قابل توجهی از ماموریت روحانیت محقق نمی شد، اگر بنا است که روحانیت نقش آفرین باشد و با وجود اینکه روحانیت بی ادعا و منیع الطبع است، اما از معیشت هم نمی توان گذشت و باید به این مساله هم توجه کافی داشت.
  • وی با بیان اینکه باید برای معیشت طلاب خدمتی در خور شان انجام داد، تصریح کرد: با توجه به این که ابتدا انقلاب برخاسته از روحانیت بود، به همین دلیل حوزه به فکر خود در بعد معیشت نبود.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom