Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز534
دیروز1596
در هفته3779
در ماه39859
مجموع617457

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت الله حسینی بوشهری در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد ضمن تشریح جزییات برگزاری این اجلاسیه و کمیسیون های سه گانه، به بررسی نقش و جایگاه مهم جامعه مدرسین پرداخت.

 
وی افزود: در دورانی که هیچ کس جرات نفس کشیدن نداشت و کسی جرات اعلان حمایت از امام نداشت، جامعه مدرسین و بیانیه های آن بود که لرزه بر تن ساواک و طاغوت می انداخت.
 
آیت الله حسینی بوشهری با تشریح اهداف شکل گیری اجلاسیه های منطقه ای و سراسری جامعه مدرسین، خاطرنشان کرد: جامعه مدرسین به این فکر افتاد که روحانیت با همه تلاشی که دارد، نمی شود به تنهایی کاری از پیش برد و باید اجتماعی مانند این اجتماع فراهم آید، سخنان در محضر بزرگان گفته شود، مسائل کلیدی کشور و جهان اسلام مطرح شود تا به تصمیمی برسیم.
 
عضو جامعه مدرسین خاطرنشان کرد: باید مشکلات و مسائل هر منطقه در این اجلاسیه ها مطرح و به قم منتقل شود تا برای آن تصمیم گیری شود.
 
آیت الله حسینی بوشهری ابراز داشت: جامعه مدرسین همیشه همراه مراجع بوده است تا بتواند با هم افزایی مسائل را رصد و دنبال کند.
 
وی از برگزاری شش اجلاسیه منطقه ای خبر داد و گفت: در کمیسیون های اجلاسیه مسائل روز جامعه مطرح می شود، از جمله در این اجلاسیه مقوله فرهنگ، اقتصاد و سبک زندگی مطرح می شود.
 
آیت الله حسینی بوشهری با طرح این سؤال که آیا سبک زندگی ما مطابق موازین اسلامی است، گفت: آیا روحانیت در انجام رسالت طلبگی به وظایف خود به نحو احسن عمل کرده است؟ ما در اینجا جمع شده ایم تا به فرمایش حضرت امام بتوانیم از این فرصت ها برای بررسی مشکلات و مسائل به خوبی استفاده و برای آن تصمیم گیری کنیم.
 
وی با یادآوری فرازهایی از سخنان و فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره نقش و جایگاه جامعه مدرسین، گفت: این اجلاسیه در راستای لبیک گویی به فرمایشات حضرت امام و رهبر معظم انقلاب است.
 
آیت الله حسینی بوشهری در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با تمام وجود هجمه پیدا و پنهان خود را آغاز کرده اند، در فرانسه به دنبال حوادث تروریستی به گونه ای طراحی کرده اند که گویا صغرا و کبری را خودشان چیده اند، شدیدترین اهانت ها به حضرت رسول(ص) صورت می گیرد، این حاکی از توطئه جدی است.
 
وی تاکید کرد: مهم ترین کار برای ما ادامه راه است، تداوم مسیر انقلاب مهم تر از وقوع آن است، روحانیت در فراز و فرودها خوب درخشیده و عمل کرده است، اما بالاخره باید بیندیشیم که آیا در فرهنگ خوب عمل کرده ایم و سیاست گذاری درستی داشته ایم یا خیر؟

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom