Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز535
دیروز1596
در هفته3780
در ماه39860
مجموع617458

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت الله دری نجف آبادی در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد ظرفیت های کشور را برای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار خوب دانست و گفت: نسخه ای که در مجمع تصویب و با عنایت رهبری به مسؤولان ابلاغ شده نسخه کارگشایی چه در برابر تحریم ها و چه در شرایط غیر تحریم مؤثر است.

 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش روحانیت را در ایجاد عزم و اراده همگانی بسیار مؤثر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم با همت همگانی کشور را از وابستگی به نفت خارج کنیم.
 
آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: اگر کشور ما مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد فشارهای دشمن نخواهد توانست ما را دچار چالش کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تک تک استان های کشور دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که با بهره گیری از آن می توان کشور را به دستاوردهای بسیار خوبی رساند.
 
وی افزود: در این زمینه باید از کشورهایی همچون چین که روزگاری هیچ چیز نداشتند و امروز دنیا را تسخیر کرده اند استفاده کرد.
 
آیت الله دری نجف آبادی گفت: اگر همت کنیم قطعا می توانیم بر مشکلات فائق آییم و کشور را به نقطه قابل قبولی در منطقه و جهان برسانیم و به افق های سند چشم انداز دست یابیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی مشارکت حداکثری آحاد جامعه در فعالیت های اقتصادی را امری مهم و لازم ارزیابی کرد و یادآورشد: تقویت فرهنگ جهادی در مردم و کارگزاران و افزایش بهره وری در کشور از دیگر الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom