Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز629
دیروز1596
در هفته3874
در ماه39954
مجموع617552

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی‌، استاد حوزه و دانشگاه امروز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با تأکید بر هجرت طلاب از شهر مقدس قم به دیگر شهرها بیان داشت: ما در مناطق زیادی با کمبود روحانی مواجه هستیم و باید برای رفع این خلاء برنامه ریزی کنیم.


وی افزود: امروز طلاب باید هجرت کنند؛ هجرت وظیفه حوزویان است، اگر فردی که باید هجرت می‌کرده و نکرده است، باید در قیامت پاسخگوی این کم کاری خود باشد.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با تأکید بر این‌که حوزه‌های علمیه باید فنون مختلفی را به طلاب آموزش دهند، بیان داشت: زمانی که طلبه به مسائل و فنون مختلف آشنایی داشته باشد بهتر می‌تواند در عرصه تبلیغ موفق باشد.

وی ادامه داد: امروز هر فردی كه به فنون مختلف آشنا است، موفق‌تر می‌باشد؛ نمی‌شود که همانند گذشته عمل کرد، باید با توجه به نیازهای جامعه حرکت کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با تأکید بر آشنا بودن نسبت به مسائل روز جامعه و نیازهای مخاطبان عنوان کرد: اگر فردی نسبت به مسائل آشنایت داشته باشد می‌تواند موفق عمل کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر توجه ویژه به زکات اظهار داشت: امسال شاهد جمع آوری 235 میلیارد تومان زکات بودیم که این‌ها باید با مدیریت در دست افرادی همانند ائمه جمعه برای آبادانی کشور قرار گیرد.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom