Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز544
دیروز1596
در هفته3789
در ماه39869
مجموع617467

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی مدیر حوزه های علمیه خواهران در نوبت عصر نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین گزارشی از وضعیت حوزه های علمیه خواهران ارائه کرد و گفت: ما رقابتی با حوزه برادران از ابتدا نداشته ایم و طبق سیاست گذاری مشخص به دنبال تحقق ماموریت های خاص خود هستیم.

 
وی با بیان این که حدود هفتاد هزار طلبه خواهر شاغل به تحصیل در سراسر کشور داریم، گفت: 467 واحد آموزشی داریم، 407 مورد زیر مجموعه مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران است، جامعه الزهرا نیز به صورت مستقل اداره می شود و بقیه نیز در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی است.
 
وی با بیان این که 90 هزار فارغ التحصیل داریم، گفت: با عنایت آیت الله مقتدایی سطح چهار را در یکی دو استان به صورت رسمی شروع کرده ایم، هرچند از سال  های قبل به شکل غیر رسمی راه اندازی شده بود.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران تصریح کرد: نظام آموزشی ما پیوسته نیست بلکه مقطعی است.
 
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: یکی از مخاطبین اصلی تهاجم فرهنگی در جهان و ایران زنان هستند که هم نقطه هدف هستند و هم ابزار تهاجم فرهنگی.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز این سپاه عظیم علمی فرهنگی که از برکات جمهوری اسلامی به شمار می آید در صحنه های مختلف مشغول مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان این که امروز در فضای مجازی چهار هزار وبلاگ نویس طلبه خواهر داریم که مشغول فعالیت تبلیغی هستند، گفت: این فعالیت در هر ماه حدود چهار میلیون بازدید کننده دارد، این سرمایه ارزشمندی برای حوزه است.
 
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی یادآورشد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب نسبت به این امر تعبیر پدیده مبارک داشتند، این ظرفیت نباید مورد غفلت قرار گیرد، حدود 12 هزار نفر از خواهران طلبه ما وارد مدارس آموزش و پرورش شده اند و صدها هزار فرصت تبلیغی ایجاد کرده اند.
 
وی با بیان این که ظرفیت حوزه های علمیه خواهران بسیار ارزشمند است، یادآورشد: ما خدمت مراجع عظام تقلید مکرر رسیده ایم، همه این بزرگان نسبت به اهمیت توجه به حوزه خواهران در جایگاه خود آن حساسیت ویژه داشته اند و برخی نیز از مؤسسین ما هستند.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد: تقاضای ما این است که شما بزرگان همان گونه که سرپرستی و نظارت بر امر تعلیم و تربیت حوزه علمیه برادران را دارید نسبت به حوزه علمیه خواهران نیز داشته باشید.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom