Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز598
دیروز1596
در هفته3843
در ماه39923
مجموع617521

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد با تاکید بر این که دشمن برای تخریب سبک زندگی برنامه و نقشه دارند، گفت: ما برای اصلاح سبک و الگوی زندگی باید از مدارس و آموزش و پرورش شروع کنیم.

 
وی با تاکید بر این که اگر به فکر اصلاح مدارس نباشیم در مقاطع بالاتر و دانشگاه دچار مشکل خواهیم شد، گفت: ما در خصوص عوض کردن سیستم اموزش و پرورش و دیندار کردن دانش آموزان خوب عمل نکرده ایم.
 
آیت الله ناصری اضافه کرد: دشمنان و معاندان روز به روز جری تر می شوند و نتایج آن را در برخی مدارس شاهد هستیم، روحانیت و حوزه های علمیه باید برای این خطر تدارک لازم را ببیند و چاره جویی کند.
 
وی با تاکید بر تقویت بنیه دینی جامعه و دانش آموزان، گفت: تحول بزرگ از اصلاح آموزش و پرورش و مدارس می گذرد.
 
آیت الله ناصری تصریح کرد: از جامعه مدرسین، روحانیت و حوزه های علمیه می خواهیم به داد دانشگاه فرهنگیان برسند، افراد زیادی در این دانشگاه ها درس می خوانند اگر نظارت و دقت نکنیم در آینده با چالش های بسیاری مواجه خواهیم شد.
 
وی با مطرح کردن پیشنهاد راه اندازی مدارس اسلامی از سوی روحانیت و حوزه های علمیه، تحقق این مهم را دارای آثار و برکات بسیاری برای جامعه و نظام دانست.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom