Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز240
دیروز985
در هفته2083
در ماه19187
مجموع21267461

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت الله مرتضی مقتدایی قائم مقام جامعه مدرسین در مراسم افتتاحیه کمیسیون‌های تخصصی دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، از حضور علما و شخصیت ها در دهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد، قدردانی کرد.


وی از اهداف برگزاری اجلاسیه های جامعه مدرسین، هم‌اندیشی اعضای جامعه مدرسین با علمای سراسر کشور ذکر نمود و تصریح کرد: دور هم نشستن علما با یکدیگر و بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف آثار و برکات بسیاری دارد.

آیت الله مقتدایی ابتکار برگزاری اجلاسیه های جامعه مدرسین را مربوط به بزرگان این نهاد برجسته حوزه دانست و تصریح کرد: افزون بر برگزاری اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد که در قم برگزار می‌شود، اجلاسیه هایی نیز به صورت منطقه ای برگزار می شود که نخستین دوره آن به صورت استانی در مشهد مقدس برگزار شد.

وی بیان داشت: بعد از برگزاری نخستین اجلاسیه به صورت استانی تصمیم گرفته شد که اجلاسیه ها به صورت منطقه ای برگزار شود و اعضای جامعه مدرسین با حضور در استان ها جلسات باشکوهی را برگزار کرده‌اند که آثار بسیار خوبی را نیز به دنبال داشته است.

ایشان در ادامه سخنان خود با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره حوزه انقلابی و لزوم انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه، گفت: جامعه مدرسین تصمیم گرفته است که موضوع دهمین اجلاسیه خود را بر همین موضوع استوار کند و راهکار و بایسته‌های تحقق آن را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: در کمیسیون‌های چهارگانه حوزه و روحانیت، سیاسی و اجتماعی، حوزه و بین الملل و فرهنگی تبلیغی مسائل مختلف مورد بحث و تبادل نظر علما قرار خواهد گرفت و ابعاد مختلف حوزه انقلابی مورد تحلیل و اظهار نظر علما قرار می گیرد.

آیت الله مقتدایی تصریح کرد: فردا پنج شنبه 18 آذرماه 1395 نیز اجلاسیه رسمی با حضور و سخنرانی بزرگان، مراجع، علما و شخصیت‌های برجسته برگزار می‌شود و دبیران کمیسیون‌ها نیز گزارش‌های مربوطه را ارائه خواهند کرد.

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom