Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز619
دیروز1649
در هفته2268
در ماه38348
مجموع615946

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب بعنوان دبیر کمیسیون تخصصی حوزه و روحانیت دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد در نوبت عصر این اجلاس گزارش کمیسیون مربوطه را ارائه نمود.


وی تاکید بر ضمانت اجرایی مطالب ارائه شده و پرهیز از احیای افراد زاویه دار، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، پیگیری جدی مقوله تحول را بخشی از موضوعات مطرح شده در این کمیسیون ذکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب نقش حوزه های علمیه را نقش مادری برای نظام دانست و تاکید کرد: جامعیت، مردمی بودن، فراجناحی بودن روحانیت در مسائل مختلف بویژه امور سیاسی مساله ای است که باید برای آن اقدام شود.

وی بیان کرد: تحول باید با حفظ اصول و تراز ارزشمند حوزه های علمیه دنبال شود.

دبیر کمیسیون حوزه و روحانیت دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین، توجه به نخبه پروری، توجه به فضای مجازی، بازنگری در نظام پذیرش حوزه، توجه به عنصر انقلابی بودن داوطلبان و لزوم پاسخگویی روحانیت به مسائل شرعی و شبهات را از دیگر مسائل مطرح شده در این کمیسیون مطرح کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب بیان داشت: در این کمیسیون همچنین تاکید شد که الگوی انقلابی بودن حوزه حضرت امام هستند که در تمام صحنه ها بدون ملاحظه و انقلابی عمل کردند و وصیت نامه ایشان نباید در حوزه مغفول بماند.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom