Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1148
دیروز1621
در هفته5748
در ماه2769
مجموع385622

بازدید کنندگان برخط

6
Online

تقدیر و تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مواضع عزتمندانه رئیس جمهور در نیویورک
در تاریخ 05/07/1386

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

سفر پر برکت و عزتمندانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد به نیویورک بار دیگر چهرة مقتدرانه و حقانیت انقلاب اسلامی را به جهانیان ثابت نمود.

مواضع انقلابی، ارزشی،‌غیرتمندانه و شجاعانة ایشان در اثبات حقایق انقلاب اسلامی و بیان ایده‌های‌نو، منبعث از تعالیم الهی امام راحل «قدس سره» و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در ادارة صحیح جامعه جهانی برپایة عدالت ومعنویت - همانگونه که انتظار آن می‌رفت - موجب استقبال و تحسین آزاد اندیشان و شکست و رسوایی فضاحت بار ظالمان و جنایتکاران بین المللی شد.

جامعه مدرسین حوزة علمیه قم ضمن تشکر از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایراد مواضع استوار و خردمندانه و استیضاح سران استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در معرض افکار عمومی جهانیان - که موجب ترفیع هر چه بیشتر جایگاه ایران اسلامی در نزد ملل مختلف و بویژه مسلمانان گشت - تداوم توفیق ایشان در ادامه این مسیر پرافتخار را از ذات باریتعالی مسئلت می‌نماید.

بی شک با حرکت در این راه، زمان به چالش کشیده شدن بیش از پیش سردمداران زورگو و زیاده‌خواهان بین المللی توسط مظلومان و مستضعفان جهان دور نخواهد بود.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom