Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1204
دیروز1782
در هفته1204
در ماه46120
مجموع528104

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله حاج شیخ  حسن تهرانی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز ارتحال فقیه وارسته و معلم اخلاق مرحوم آیت الله حاج شیخ حسن تهرانی اعلی الله مقامه الشریف یادآور مردی است که اسوه زهد و تقوا و معرفت بود.

ایشان که سالهای مدیدی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بود در کسوت تدریس و افاضه،‌با دقت و ریزبینی علمی،‌نقشی بسزا در راهنمایی و ارشاد طلاب ایفا نمود. همچنین منش اخلاقی و سلوک همراه با پارسایی او،‌سمبلی از وارستگی را در اذهان تداعی می‌کرد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تسلیت مجدد ارتحال آن فقیه سعید اعلام می‌دارد که به همین مناسبت مجلس یادبودی در روز پنج‌شنبه مورخ 6/10/86 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد رفعت،‌واقع در خیابان صفائیه قم بر پا میباشد که شرکت علاقمندان و ارادتمندان ایشان موجب تکریم مقام علم و فضیلت خواهد بود.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom