Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام علی علیه‌السلام، لازمه‌ی حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین منافع ملی را محاسبه‌ی صحیح و عقلانی از تهدیدها و ظرفیتها در مسائل مربوط به «قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» دانستند و تأکید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، به شرط «تلاش شبانه‌روزی مسئولان» و «مدیریت قوی، جامع و خسته‌نشو» و «تمرکز بر تولید داخلی و چشم امید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1039
دیروز1521
در هفته6228
در ماه29588
مجموع561406

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس
مورخ 25/05/1391

بسم الله الرحمن الرحيم

بار ديگر روز قدس فرا رسيد و دل‌هاي مسلمانان جهان، آرزوي آزادي قدس شريف را فرياد مي‌زنند. ابتكار عالمانه امام عظيم‌الشأن ما در نام‌گذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به روز قدس، باعث شد كه اذهان جهانيان به مسئله فلسطين – كه امام راحل (ره) آن را پاره تن اسلام مي‌دانست – معطوف شود و نداي دادخواهي ملَت مظلوم فلسطين بيش از گذشته شنيده شود. چنين شد كه مسئله فلسطين به عنوان مهم‌ترين مسئله جهان اسلام، درصدر اخبار رسانه‌ها قرار گرفت و با رهنمودهاي امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي)، اسرائيل منزوي‌تر از گذشته شد.

نبرد سي‌ و سه روزه‌ي جوانان و رزمندگان مقاومت اسلامي لبنان و نبرد بيست و دو روزه‌ي مردم قهرمان غزَه، تابوي شكست‌ناپذيري رژيم صهيونيستي را شكست و ناكارآمدي تجهيزات نظامي رژيم صهيونيستي و كفر را در برابر اسلحه ايمان جوانان مسلمان، براي جهانيان به نمايش درآورد.

سرنگوني دولت مبارك – كه بزرگ‌ترين متحد رژيم صهيونيستي بود – و ظهور اسلام خواهان در مصر و نابودي ديگر ديكتاتورهاي منطقه، اوضاع را بر دولتمردان صهيونيستي سخت ساخته و رژيم جعلي صهيونيستي را در انزواي كامل قرار داده است. تلاش سران استكبار براي بحران‌آفريني در سوريه، كه همواره در خط مقدم حمايت از فلسطين و مبارزه با اسرائيل بوده، مصداق بارزي از اين ضعف و انزواست. آنچه گفتيم اهميت روز قدس امسال را بيشتر و وظيفه‌ي همگان را دو چندان مي‌سازد.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن گرامي‌داشت روز جهاني قدس و آرزوي نابودي اسرائيل و پيروزي ملت مظلوم فلسطين، همگان را به شركت پرشور در راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت مي‌نمايد.

و السلام عليکم و رحمه الله و برکاته
محمد يزدي
رئيس شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم

طلیعه

تصویر مطلبدر چند هفته اخیر بین دو کشور همسایه شمالی ایران، جمهوری آذربایجان و ارمنستان، جنگی بر سر مسئله قدیمی اختلاف بر سر مالکیت «قره باغ» آغاز و باعث بروز نگرانی‌هایی در منطقه و حتی دنیا شده است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان همسایه این دو کشور نیز در این مدت تلاش کرده تا طرفین را به حل مشکلات از طریق گفت‌و‌گو ترغیب نماید اما برخی تحولات از جمله ورود رژیم صهیونیستی، ترکیه و گروه‌های تروریستی تکفیری به این جنگ باعث بروز نگرانی‌هایی شده است. شلیک گاه و بی‌گاه گلوله و خمپاره به خاک ایران در این معرکه نیز موضوعی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom