Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام علی علیه‌السلام، لازمه‌ی حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین منافع ملی را محاسبه‌ی صحیح و عقلانی از تهدیدها و ظرفیتها در مسائل مربوط به «قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» دانستند و تأکید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، به شرط «تلاش شبانه‌روزی مسئولان» و «مدیریت قوی، جامع و خسته‌نشو» و «تمرکز بر تولید داخلی و چشم امید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز967
دیروز1521
در هفته6156
در ماه29516
مجموع561334

بازدید کنندگان برخط

4
Online

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمایت از رهنمودهاي اخير رهبر معظم انقلاب«مدظله‌العالي»
مورخ 14/08/1391


بسم الله الرحمن الرحیم

بیانات مهم و ارزشمند مقام معظم رهبری در جمع دانش آموزان و دانشجویان در روز دهم آبان ماه سال جاری بار دیگر خط مشی مردم و مسئولان را ترسیم نمود و همگان را با وظایف خود آشنا ساخت. معظم له در بیانات خود با بيان تاريخ انقلاب براي نسل سوم ضمن برشمردن ابعاد دشمنی آمریکا با ملت ایران از حدود شصت سال پیش، بایدها و نبایدهای فرا‌روی مسلمانان جهان و ملت شریف ایران را تبیین فرمودند.

یکی از سرفصل های این بیانات توجه مسئولان به برنامه‌های استکباری غرب برای اختلاف افکنی میان مسئولان و دامن زدن به آن بود .معظم له از سران قوا خواستند تا ضمن پرهیز از علنی کردن اختلافات و برانگیخته ساختن احساسات و عواطف مردم در جهت آن، همواره به دنبال حل مشکلات مردم باشند و توجه داشته باشند که گاه علنی کردن این قبیل مسائل و تبدیل کردن اختلاف نظری به اختلاف عملی و گریبان‌گیری ، خوراک تبلیغاتی دشمن را فراهم می آورد و او را امیدوار می‌سازد.

همچنین هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به خیانتکار بودن کسانی که از امروز تا روز انتخابات ریاست جمهوری دنبال تحریک عواطف و احساسات مردم در جهت اختلاف افکنی هستند بايد فصل الخطاب تمامي مسئولان قرار گيرد.

از این رو مسئولان نظام و به ويژه سران سه قوه مي‌بايست اهتمام ويژه‌اي نسبت به اين مسئله داشته باشند و با ایجاد روح همدلی و همراهی ، توطئه های دشمن را خنثی سازند؛ پر‌واضح است که پیشرفت ملت شریف ایران تا به امروز در سایه وحدت ملّی و همدلی مسئولان تحقق یافته است؛ همان حقیقتی که قرآن کریم و احادیث معصومین «عليهم السلام» بارها و بارها مسلمانان را به آن سفارش نموده‌اند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،‌ با تشكر از تدبير حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای (مدظله العالی) حمايت قاطع خود را از بيانات معظم له اعلام و همه ملت شریف ایران و مسئولان خدوم نظام اسلامی - بویژه سران قوا- را به وحدت و همدلی و تلاش برای حفظ آن به منظور خنثی ساختن توطئه دشمنان اسلام و انقلاب دعوت می‌نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلبدر چند هفته اخیر بین دو کشور همسایه شمالی ایران، جمهوری آذربایجان و ارمنستان، جنگی بر سر مسئله قدیمی اختلاف بر سر مالکیت «قره باغ» آغاز و باعث بروز نگرانی‌هایی در منطقه و حتی دنیا شده است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان همسایه این دو کشور نیز در این مدت تلاش کرده تا طرفین را به حل مشکلات از طریق گفت‌و‌گو ترغیب نماید اما برخی تحولات از جمله ورود رژیم صهیونیستی، ترکیه و گروه‌های تروریستی تکفیری به این جنگ باعث بروز نگرانی‌هایی شده است. شلیک گاه و بی‌گاه گلوله و خمپاره به خاک ایران در این معرکه نیز موضوعی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom