Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4
دیروز899
در هفته2809
در ماه13962
مجموع21262236

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس
در تاريخ 26/07/1385
بسم الله الرحمن الرحيم‏هر ساله با فرا رسيدن جمعه آخر از ماه مبارك رمضان شور انقلابي ملتهاي مسلمان و مستضعف جهان براي مبارزه بي امان با دشمنان اسلام و غاصبان سرزمين قدس روز افزون مي‌شود.

همانگونه كه معمار كبير انقلاب اسلامي و مبتكر بي بديل روز قدس حضرت امام خميني (رحمه الله عليه) بدان اشاره فرمود؛ روز قدس روز اسلام و روز رسول اكرم صلوات الله عليه و آله است. و اين واقعيتي است كه پس از ساليان سال،‌عمق آن بيش از پيش در برابر ديدگان مستضعفين جهان قرار گرفته است.

در شرايط فعلي كه با پيروزي مقاومت اسلامي حزب الله لبنان بر دشمن صهيونيستي و روي كار آمدن دولت مردمي حماس موج حمايت و محبوبيت مقاومت دليرانه، در ميان ملتها افزايش يافته، اين حمايتها بايستي تا محو كامل اشغال سرزمينهاي اشغالي ادامه يابد.

تهاجم سازمان يافته استكبار جهاني و عناصر صهيونيستي به مقدسات و ارزشهاي اصيل اسلامي كه در يكسال اخير به عناوين مختلف صورت گرفت لزوم هوشياري امت اسلامي را در سراسر جهان بيش از پيش عيان مي‌نمايد و انشاء الله جهان اسلام در روز قدس پاسخ مكرر اين اهانت‌ها را خواهد داد.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم بر خود فرض مي‌داند كه بعنوان تكليفي الهي همگام با تمامي ملتهاي تحت سلطه، با شركت در راهپيمايي عظيم روز قدس،‌علاوه بر حمايت از ملتهاي مظلوم فلسطين، لبنان‌، ‌عراق و افغانستان گام ديگري در محو اسرائيل از صفحه روزگار بردارد كه بي شك آن روز، روز عظمت جهان اسلام بوده و بسي نزديك است كه «اليس الصبح بقريب»

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
علي مشكيني

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom