Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز138
دیروز698
در هفته1582
در ماه20041
مجموع21171871

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اطلاعيه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در خصوص‌ كشتار شيعيان‌ عراق‌ در شهر مدائن‌
در تاريخ 5/2/1384

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

ميلاد با سعادت‌ حضرت‌ محمد مصطفي‌ سيدالمرسلين‌ و خاتم‌ النبيين‌ فخر عالم‌ امكان‌ و سبط‌ گراميش‌ حضرت‌امام‌ جعفر صادق‌(ع‌) بر عموم‌ مردم‌ جهان‌ خاصه‌ مسلمانان‌ و شيعيان‌ جهان‌ گرامي‌ باد. پيامبري‌ كه‌ منادي‌ رحمت‌ و آزادي‌ و كرامت‌ و بزرگواري‌ براي‌ بشريت‌ بود و سر تا سر عمر با بركت‌ خويش‌ را در ترويج‌ مكارم‌ اخلاق‌ و احياي‌ ارزشهاي‌ انساني‌ صرف‌ نمود.

جهان‌ در حالي‌ شاهد گراميداشت‌ اين‌ ميلاد فرخنده‌ است‌ كه‌ نظام‌ سلطه‌ و استكبار جهاني‌ در كشورهاي‌ اسلامي‌ با زور و ستم‌ و اشغالگري‌، مستقيم‌ و غير مستقيم‌ متعرض‌ به‌ اراضي‌ و نواميس‌ مسلمانان‌ گرديده‌ و با غارت‌ و چپاول‌، امكانات‌ مادي‌ و معنوي‌ اين‌ كشورها را به‌ يغما مي‌برند. ناامني‌ و تروريسم‌ ارمغان‌ اشغالگري‌ آمريكا و انگليس‌ در اين‌ كشورها هر روز ثمرات‌ تلخ‌ و ناگواري‌ بر جاي‌ مي‌گذارد. كشتارهاي‌ اخير مسلمانان‌ بي‌ دفاع‌ خاصه‌ شيعيان‌ در عراق‌ بمنظور دامن‌ زدن‌ به‌ اختلافات‌ قومي‌ و فرقه‌اي‌ در حالي‌ صورت‌ مي‌گيرد كه‌ مردم‌ عراق‌ با زعامت‌ مرجعيت‌ شيعه‌ به‌ تدريج‌ مقدرات‌ خويش‌ را به‌ عهده‌ مي‌گيرند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ اقدامات‌ تروريستي‌ اخير را محكوم‌ نموده‌ و دولتهاي‌ اشغالگر آمريكا، انگليس‌ و هم‌ پيمانانشان‌ را مسئول‌ اين‌ كشتارها مي‌داند و از مردم‌ عراق‌ و ساير مسلمانان‌ درخواست‌ مي‌نمايد هوشياري‌ خود را در اين‌ مقطع‌ حساس‌ حفظ‌ نموده‌ و با حفظ‌ وحدت‌ و همدلي‌ تحت‌ هدايت‌ مرجعيت‌ شيعه‌ به‌ وظيفه‌ ملي‌ اسلامي‌ خود عمل‌ نمايند.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته‏

جامعه مدرسين حوزه عليمه قم
علي مشكيني

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom