Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز384
دیروز1386
در هفته3174
در ماه38435
مجموع180436

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اطلاعيه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ بمناسبت‌ فرا رسيدن‌ ايام‌ شهادت‌ صديقة‌ طاهره‌ فاطمه‌ زهراء (س)
در تاریخ 16 تير ماه 1384
بسم الله الرحمن الرحيم‏

قال‌ الله‌ تبارك‌ و تعالي‌:
( إِنَّ الَّذِينَ يُؤْذُونَ اللهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمْ اللهُ فِي‌ الدُّنْيَاوَالاْ´خِرَةِ وَأَعَدَّ لَهُمْ عَذَاباً مُهِيناً ) (احزاب‌ ـ 57)
( آنان كه خدا و رسول را به عصيان و مخالفت آزار و اذيت مي كنند خدا آنها را در دنيا و آخرت لعن كرده و از رحمت خود دور فرموده و بر آنان عذابي با ذلت و خواري مهيا ساخته است. )


قال‌ رسول‌ الله‌ ( ص): ( فاطمة‌ بضعة‌ مني‌ من‌ آذاها فقد اذاني‌ )
حضرت رسول اكرم (ص) فرمودند : ( فاطمه پاره تن من است هر كس او را آزار دهد مرا آزار داده است. )

ايام‌ فاطميه‌ از راه‌ مي‌رسد تا ياد آور حكايت‌ درد آور وعبرت‌آموز دفاع‌ از ساحت‌ مقدس‌ ولايت‌ و امامت‌ باشد.

ايام‌ الله‌ فاطميه‌ تجديد ميثاق‌ پيروان‌ طريق‌ اهل‌ بيت‌ عصمت‌ و طهارت‌ «عليهم‌ السلام‌» با شهيدة‌ مظلومي‌ است‌ كه‌ در راه‌ دفاع‌ از آرمانهاي‌ والاي‌ مكتب‌ اسلام‌ از بذل‌ فرزند عزيز و جان‌ گرانقدر خويش‌ دريغ‌ ننمود.

معصومه‌اي‌ كه‌ نه‌ تنها بشر، كه‌ عرشيان‌ نيز از درك‌ مقامات‌ بلند او عاجز هستند و همواره‌ به‌ انتخاب‌ خويش‌ پرده‌ نشين‌ حريم‌ عفاف‌ خانه‌ همسر بود، و به‌ هنگام‌ دفاع‌ از ساحت‌ امامت‌ علوي‌ در حضور حكّام‌ زمان‌ و بزرگان‌ قوم‌ آنچنان‌ خطبه‌اي‌ ايراد نمود كه‌ در طول‌ تاريخ‌ موجب‌ حيرت‌ انديشمندان‌ و حكماء گرديده‌ است‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ شهادت‌ مظلومانه‌ صديقة‌ طاهره‌ حوراء انسيه‌ سيده‌ زنان‌ عالم‌ را به‌ عموم‌ ارادتمندان‌ ساحت‌ مقدس‌ فاطمي‌ خاصه‌ مسلمانان‌ جهان‌ تسليت‌ عرض‌ نموده‌ و از همگان‌ درخواست‌ مي‌نمايد كه‌ با گراميداشت‌ گسترده‌ ايام‌ شهادت‌ اين‌ بانوي‌ يگانه‌، پاسدار خون‌ مظلومانه‌ اين‌ شهيدة‌ راه‌ ولايت‌ و امامت‌ باشند از آن‌ رو كه‌ حلقه‌ وصل‌ امت‌ به‌ رسالت‌ عظمي‌ و امامت‌ كبري‌ فاطمة‌ زهراء «سلام‌ الله‌ عليها» مي‌باشد.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته‏
جامعه مدرسين حوزه عليمه قم
علي مشكيني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom