Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز912
دیروز1621
در هفته5512
در ماه2533
مجموع385386

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در خصوص‌ كشتار شيعيان‌ عراق‌ در شهر كاظمين‌
در تاريخ 10/06/1384

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

بار ديگر دست‌ فتنه‌ انگيزان‌ در سايه‌ اشغالگري‌ متجاوزان‌ آمريكايي‌ و انگليسي‌ در عراق‌ حادثه‌ خونيني‌ را رقم‌ زد.

در سالروز شهادت‌ هفتمين‌ امام‌ شيعيان‌ حضرت‌ موسي‌ بن‌ جعفر(ع‌) هزاران‌ تن‌ از دل‌ دادگان‌ و سوگواران‌ آن‌ حضرت‌ به‌ خاك‌ و خون‌ كشيده‌ شده‌ و به‌ شهادت‌ رسيدند. اين‌ حادثه‌ غمبار درحالي‌ صورت‌ مي‌گيرد كه‌ مردم‌ مظلوم‌ عراق‌ پس‌ از سالها سلطه‌، شاهد تصويب‌ پيش‌ نويس‌ قانون‌ اساسي‌ كشور خويش‌ توسط‌ مجلس‌ ملي‌ خود بودند. با توجه‌ به‌ تصويب‌ اين‌ قانون‌ و به‌ رأي‌ گذاشتن‌ آن‌ در آينده‌ نزديك‌، دستهاي‌ مشكوكي‌ در صدد فتنه‌ انگيزي‌ بين‌ فرق‌ و طوايف‌ مختلف‌ عراق‌ بر آمده‌ است‌ تا اين‌ قانون‌ كه‌ نقطه‌ عطفي‌ در سرنوشت‌ مردم‌ عراق‌ مي‌باشد به‌ سرانجام‌ نرسد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ عرض‌ تسليت‌ به‌ پيشگاه‌ حضرت‌ ولي‌ عصر(عج‌) و مردم‌ ستمديده‌ و رنج‌ كشيده‌ عراق‌ از آنها مي‌خواهد با خويشتن‌ داري‌ و هوشياري‌ برنامه‌ معاندين‌ با دين‌ و انسانيت‌ را عقيم‌ نمايند و با تبعيت‌ از مراجع‌ عظام‌ تقليد جلوي‌ هر گونه‌ سوء استفاده‌ و فتنه‌ انگيزي‌ را گرفته‌ تا انشاء الله‌ شاهد حكومتي‌ اسلامي‌ و مردمي‌ در كشور خود باشند.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
علي‌ مشكيني

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom