Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم، حملات موشکی به دو پایگاه امریکا در عراق را یک سیلی خواندند و با تأکید بر اینکه مقابله اصلی باید در جهت پایان دادن به حضور فساد برانگیز و ویرانگر امریکا در منطقه باشد، گفتند: از برکات عظیم شهادت و معنویت حاج قاسم سلیمانی قیامتی بود که در شهرهای ایران و عراق در مراسم های تشییع به‌پا شد. این بدرقه ها، زنده بودن انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید و من در مقابل آنچه روح بزرگ آن شهید عزیز برای ایران و منطقه به ارمغان آورد، سر تعظیم فرود...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1184
دیروز1778
در هفته2962
در ماه32993
مجموع128293

بازدید کنندگان برخط

23
Online

پیام تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از اقدام سریع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
مورخ 1398/10/19بسم‌الله الرحمن الرحیم

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَ يُثَبِّتْ أَقْدامَكُمْ (محمد: 7)

ای کسانی که ايمان آورديد، اگر خدا را ياری کنيد ياريتان می‌کند و قدم‌هايتان را استوار می‌گرداند.

 

سيلی بامداد چهارشنبه 1398/10/18 و اقدام به‌موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ويران کردن بزرگترين و مجهزترين پايگاه آمريکا در عراق، افقِ فراروی جبهه ی استکبار به ويژه شيطان بزرگ را تيره و پايان اشغال و حضور آنان در منطقه را بشارت داد.

 

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همراه با ملت شريف ايران با شکر و سپاس خدای متعال، قدردان اين اقدام شايسته است. پس از اين ده‌ها تابوت از تروريست‌های جنايتکار به کشورشان رهسپار می‌شوند تا پايانی باشد بر حضور فسادبرانگيز آمريکا که به‌وجود آوردن داعش و ايجاد تفرقه در ميان سرزمين‌های اسلامی يکی از بارزترين مفسده‌های آن است.

همچنين شکرگذار و قدردان دو ملت ايران و عراق هستيم که در وداع با سرداران آسمانی خود حماسه‌ی بی‌نظير‌ی را آفریدند و اساسی‌ترين گام را در زمینه سازی برای پايان‌دادن به حضور شرارت‌بار آمريکا برداشتند.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم


(22606/1103/ج)

طلیعه

تصویر مطلبهفته گذشته شاهد جنایت تازه آمریکای جنایتکار در ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بودیم. جمعه شب 13 دی‌ماه 98 و در پی حمله پهپادی نیروهای آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد، سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌همراه ابومهدی المهندس معاون حشد شعبی عراق و هشت تن دیگر از همراهان (چهار تن عراقی و چهار تن ایرانی) به شهادت رسیدند. این عملیات تروریستی که بطور واضح ناقض قوانین بین المللی بود شرایط بحران را در خاورمیانه وارد فاز جدیدی کرد. سردار سلیمانی که ستون و نماد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom