Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1278
دیروز1782
در هفته1278
در ماه46194
مجموع528178

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پیام تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مردم شریف ایران به خاطر برگزاری باشکوه مجالس عزاداری امام حسین(علیه السلام)و رعایت پروتکل‌های بهداشتی

مورخ : 1399/06/13

بسم‌الله الرحمن الرحیم


الحمدالله ماه محرم امسال، نمود عقلانیت،عشق به آل الله و بصیرت مردم عزیز ما شد و در تاریخ زندگی مؤمنانه و ولایتمدارانه ملت ایران به‌عنوان محرمی ماندگار و به‌یادماندنی ثبت گردید.
ملت ما با توسل به شهید بزرگ کربلا و درک حقیقت و معنویت عاشورا در فضایی معنوی و مؤثر به تعظیم شعائر حسینی پرداختند و در آزمون مهمی که پیش رویشان بود سربلند و پیروز شدند.


حضور پرشور در مجالس حسینی و التزام به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی عملی انقلابی و قیامی لله بود که بلندهمتی و بصیرت عاشورایی ملت ما را آشکار کرد تا الگویی قابل تکثیر و تعمیم برای سلوک ایمانی و سبک زندگی مذهبی ما در شرایط کرونا را بیآفریند.


جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تشکر عمیق قلبی خود را به ملت عزیز و بصیر ایران ابراز می‌کند و اعلام می‌دارد: محرم امسال محل بروز ایمان و ارادت مردم ایران به شهید کربلا شد و رضایت و بهجت را بر قلب نازنین حضرت ولیعصر(عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) متجلی کرد.


حضور پرشکوه مردم در مساجد، تکایا و هیئات و همچنین تبدیل رسانه و فضای مجازی به حسینیه و هیئت در کنار فعالیت تبلیغی خطبای سخنور و مادحین شورآفرین، مجالسی معرفت افزا و بصیرت آفرین را رقم زد تا نعمت بزرگ اشک‌های جاری، ذخیره‌ای معنوی برای آینده پربرکت ما باشد. اجر عظیم سوگواری در عزای حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) بدرقه راه مجاهدان و مدافعان راه سلامت است و به مدد الهی و استمرار حرکت عالمانه و انقلابی ملت ما، یکته تازی این ویروس منحوس پایان خواهد یافت . امیدواریم نصرت و لطف الهی، ملت عزیز ما را درراه پرافتخار حسینی موفّق بدارد؛ و صلاح و سداد را چون همیشه شامل حال ملت ما بفرماید.


و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته


محمد یزدی


رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom