Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز575
دیروز1693
در هفته9023
در ماه45103
مجموع622701

بازدید کنندگان برخط

4
Online

پيام حضرت آيت الله يزدی ؛ ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به اجلاسيه مجازی «ذلت تسلیم و خیانت به آرمان‌های اسلامی»

بسم الله الرحمن الرحيم

«وَ إِنَّ الظَّالِمينَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَ اللَّهُ وَلِيُّ الْمُتَّقينَ» (جاثية: 19)

مسلمانان آزاده و مؤمنان انقلابی سال‌هاست شاهد رفت و آمدها و هماهنگی‌های پيدا و نهان برخی حاکمان فاسد با جبهة استکبار و رژيم ظالم و جعلی صهيونيستی هستند. هيچ‌گاه تجاهر به رابطة با اين رژيم و پشت کردن به اسلام و امت اسلامی از سوی حاکمان فاسق و دست‌نشاندة استکبار دور از انتظار نبوده است.

از اين فاسقان انتظاری جز اين نيست؛ «أَمْ حَسِبَ الَّذينَ اجْتَرَحُوا السَّيِّئاتِ أَنْ نَجْعَلَهُمْ كَالَّذينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَواءً مَحْياهُمْ وَ مَماتُهُمْ ساءَ ما يَحْكُمُونَ»(جاثية: 21) هرچند آشکارشدن پليدی‌های پنهان تأسف‌انگيز است؛ حساب مردم و امت اسلامی از حاکمان ظالم جداست. آزادگان جهان به‌ويژه مؤمنان انقلابی هرگز رژيم اشغالگر صهيونيستی را به رسميت نمی‌شناسند. به فضل الهی، نمايش‌ها و تحرّکات مشتی وابسته و سرسپردة استکبار، امت اسلامی را از ادامه راه نااميد نمی‌کند؛ بلکه حقانيت و روشنی راه را واضح‌تر و مؤمنان را به پيروزی جبهة حق اميدوارتر می‌کند. مسألة اشغال فلسطين هيچ‌گاه مسألة اين فاسقان و منافقان نبوده است. مسألة فلسطين مسأله‌ای انسانی و يکی از اساسی‌ترين مسايل اسلام است. هرکه به ظالمان اشغالگر بپيوندد به منشأ جرم و جنايت پيوسته و در سرنوشت محتوم ظالمان شريک است؛ «إِلاَّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً؛ فَأُوْلئِكَ يُبَدِّلُ اللَّهُ سَيِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ كانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحيماً» (فرقان: 70).

خدا را شاکريم که مردم عزيز ايران اسلامی با پيروی از امام راحل قدّس‌الله‌نفسه‌الزکيّة و رهبر معظم انقلاب مدّظلّه‌الوارف همواره در جبهة حق و پشتيبانی از مردم مظلوم فلسطين، مقاوم و ثابت‌قدم بوده‌اند. امروز وظيفة همگانی امت اسلامی، همراهی و پشتيبانی جبهة حق؛ و روشن نگاه‌داشتن اين راه است. ان شاء الله کوشش شما دانش‌آموختگان مکتب اهل بيت عليهم السلام برای بيان اعتراض به رفتار شوم برخی دست‌نشاندگان استکبار و حمايت از مردم مظلوم فلسطين و تقابل با جبهة استکباری ظلم و طاغوت مشمول اجر و قرب الهی است. از خدای تعالی خاضعانه مسئلت دارم اقدام شايستة شما استادان انقلابی حوزه‌های علميه را در برگزاری اين اجلاسية به نيکوترين وجه بپذيرد و به زبان و قلم و قدم‌های شما عزيران برکت دهد. مجاهدت‌ها و همة فعل و ترک‌های خود را لوجه‌الله خالص کنيد و مطمئن باشيد که با تقوا و جهاد خالص بن‌بست‌ها برطرف و مسير فلاح گشوده می‌شود.

«وَ مَا النَّصْرُ إِلاَّ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزيزِ الْحَكيمِ» (آل عمران: 126)

محمد يزدی

قم مقدس ـ سوم ربيع‌الثاني 1442 برابر با بيست و نهم آبان‌ماه 1399

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom